Подпишись

* Вы будете получать самые интересные новости Украины

Трендовые новости
15 Авг 2022

Blog Post

Все рубрики

Жінка-Онлайн — Інтернет 

Деталі Категорія: Поговоримо по – жіночому Автор: Віталіна

Про роль оргазму для здоров’я людини написано чимало: і лікує, і продовжує життя, і позбавляє негативу. І все ж для багатьох  жінок оргазм залишається мрією.

   Поради фахівців мало що допомагають. Чому так? Часто  проблема криється не в партнері чи інших причинах, а в… «м’язовому панцирі». Саме такий термін запропонував науці  багато років тому видатний психоаналітик Вільгельм Райх.

«М’язовий панцир»  – позначає  стан людини, який  приводить до придушення сексуальності й реакції оргазму.  Райх розглядав оргазм як головний спосіб на реагування будь-яких форм напруги і вважав  здатність до оргазму  головною умовою психічного здоров’я людини.

Вільгельм Райх вважав, що «м’язовий панцир» з’являється  як наслідок придушення сексуальних  інстинктів спочатку в дитинстві, потім у підлітковому періоді й, нарешті, у дорослому віці за рахунок батьківського й соціального виховання, яке вимагає від людини  протягом всього життя хорошої й правильної поведінки (тобто дотримання  суспільних норм).

Постійне намагання людини дотримуватися правил поведінки  приводить до появи «м’язового панцира» – м’язових затисків в певних ділянках організму. Затиски  призводить до сексуальних розладів, до втрати здатності до оргазму, до порушення емоційності й нормального плину процесів в організмі, а  в остаточному підсумку, до загальної невротизації особистості.

Детальніше…

Деталі Категорія: Поговоримо по – жіночому Автор: Віталіна

Що таке поцілунок – усім нам добре відомо. Ми настільки звикли до такого способу виявлення любові та приязні, що він видається нам найприроднішим, мовби одвічним. 

    Тож переважна більшість з нас, мабуть, ніколи й не замислювалися над тим, яке походження має та своєрідна форма спілкування, чому людям узагалі спало на думку цілуватися?

       Дехто вважає, що люди цілуються підсвідомо, інтуїтивно. Для авторів незлічених еротичних видань питання ясне: природа поцілунку – суто еротична, то один з виявів статевого потягу. Мовляв, вуста у більшості людей – дуже чутливі ерогенні зони, ну й таке інше. А оскільки сексуальний потяг у людини інстинктивний, від народження – то й  люди цілуються, виходить, інстинктивно.

    А проте суто еротична версія походження поцілунків викликає деякі сумніви. Хіба цілуються лише закохані? Батьки часто цілують своїх дітей, а діти батьків. Цілуються вітаючись чи прощаючись близькі родичі або просто добрі знайомі. Ну а хто не знає, як часто й охоче цілуються молоді дівчата-подруги! Невже й тут еротика?

Детальніше…

Збережи секс або як дати відкоша хлопцеві

Деталі Категорія: Поговоримо по – жіночому

    У США вже двадцять років діє молодіжний рух, який допомагає молодим людям зберегти секс для подружнього життя.

   “Справжня любов чекає” – громадське  об’єднання з такою назвою знайшло підтримку в мільйонів молодих американців.  

  Вони дають обітницю зберігати сексуальну незайманість до вступу в шлюб, підписуючи постанову: „Вірячи в те, що справжня любов чекає, я зобов’язуюся перед Богом, собою, своєю сім’єю, тими, з ким я зустрічаюся і моїм майбутнім чоловіком (дружиною), зберігати сексуальну незайманість, аж поки я не вступлю в шлюб”.

    У США серйозно переймаються проблемою пропаганди відвертих стосунків, які ні до чого не зобов’язують. „Просто займайся сексом і не хвилюйся про наслідки”, – кажуть фільми, телебачення, журнали, поп-музика та друзі.  Але наслідки є,  і вони жахливі – небажані підліткові вагітності, венеричні захворювання, що призводять до безпліддя, стреси та депресії.

Детальніше…

Деталі Категорія: Поговоримо по – жіночому Автор: Віталіна Перегляди: 59050

    Коли жінка не хоче мати дітей – їй не допоможуть ніякі гроші. Хай даватимуть сто тисяч або мільйон. Хай існуватимуть суворі закони, штрафи, покарання, осуд за переривання вагітності тощо.

   Коли народження дитини не перетинається з бажанням жінки мати дітей – безглуздо змушувати народжувати. Існує небезпека, що небажану дитину залишать у пологовому будинку або мати ніколи не відчує до неї любові.

   І навпаки, коли жінка хоче мати дітей, її не зупинить відсутність грошей, чоловіка, сім’ї чи інші труднощі. Відомий психолог Т. Мареза вважає, що в житті жінка грає тільки дві ролі: матері або істинної жінки. Материнський виток по суті закладений в жінку, а жіночий (сексуальне) – не закладений, тому має виникнути в процесі дозрівання. Роль істинної жінки часто бере верх над материнським началом. І це називають гріхом. 

Детальніше…

“Все одно якогось дня..”

Деталі Категорія: Поговоримо по – жіночому Перегляди: 48505

    Для чого ми приходимо в цей світ? В чому сенс нашого життя? – ці питання рано чи пізно виникають у кожної людини.

   Багато хто з нас стверджує, що не боїться смерті. Але для людини  важко уявити цей світ без себе. Так само будуть розпускатися квіти, приходити світанки, шуміти море. Все буде йти своїм природнім шляхом, тільки більше не існуватиме такої людини, як ти…

     “Страшно нам, земнородним, помишляти про смерть. Страшно нам уявити собі, що наше тіло  розпадеться і піддасться тлінню. Страшно нам, що згасне наша  земна свідомість … Що залишиться тоді від мене? Та й чи залишиться що-небудь?… Куди я подінусь?”, – читаємо в  Івана Ільїна.

Детальніше…

  • Мріям не зраджують
  • Як вміє кохати українська жінка

Related posts