Подпишись

* Вы будете получать самые интересные новости Украины

Трендовые новости
04 Июл 2022

Blog Post

Жінка-Онлайн — Куля в голову або за що убивають дівчаток
Все рубрики

Жінка-Онлайн — Куля в голову або за що убивають дівчаток 

Деталі Категорія: Жінка – індиго

     Боротися за жіночі права  у 21 столітті ще доволі небезпечна справа. Пакистанська дівчинка Малала Юсафзай нещодавно власноруч переконалася у цьому.

    Коли дівчинка разом із подругами їхала до школи, автобус несподівано зупинили таліби. З’ясувавши хто з учнів Малала, злочинці розстріляли її на очах інших дітей.  Постріли,  направлені в  голову та шию дівчинки, пройшли навиліт і поранили ще двох дівчаток. Так  бойовики помстилися за блог, в якому дівчинка розповідала про життя під режимом талібів.

    Неймовірно: хірурги вийняли з її тіла п’ять куль, але дівчинка вижила. Найкраща клініка Лондону взялася поставити дівчинку на ноги. Тисячі людей по всьому світу були зворушені та вражені історією Малали  Юсафзай.

    Відома американська акторка та громадський діяч Анджеліна Джолі призналася, що не могла пояснити своїм дітям, за що розстріляли дівчинку. «Моїм дітям було важко зрозуміти світ, в якому дорослі чоловіки намагаються вбити дитину за її бажання вчитися у школі».

     В одну мить Малала стала національним героєм Пакистану, але це  ще  більше розгнівало бойовиків. У відповідь таліби заявили, що наступного разу вони не залишать для Малали жодного шансу на життя і поклялися її вбити.

  Що ж такого зробила 14 – річна дівчинка, аби стати запеклим ворогом талібів? В 11 років вона створила  блог для міжнародної служби  Бі –Бі –Сі. У цьому блозі Малала детально розповідала про життя в долині Сват, яку захватили таліби.

   Бойовики закрили всі жіночі школи в регіоні, заборонивши дівчаткам наближатися до навчальних закладів. Малала писала у блозі, що це несправедливо, що дівчатка також мають право на освіту.  

 Після того, як пакистанська армія прогнала талібів, дівчинка отримала   Національну пакистанську молодіжну  премію  миру  за опис  подій у блозі. Цього стало достатнім для талібів, аби оголосити дівчинку своїм запеклим ворогом.

У 2013 р. Малалу  Юсафзай номіновано на премію миру. Вона стала наймолодшим претендентом на дану премію за всю історію номінації.

    Хочеться вірити, що все найгірше для Малали позаду. Що Бог оберігатиме дівчинку і подарує їй довге  щасливе життя. Читаючи історію сміливої Малали, що намагалася відстояти право  пакистанських дівчаток на освіту, усвідомлюєш,  наскільки все відносне  у цьому  світі.

   Українським 14 –річним ученицям  в  школу вже потрібні підбори, гарний одяг та дорогі мобільні телефони. На перерві вони ховаються аби запалити далеко не першу цигарку в житті.  Часто їх підвозять до  школи мами й татусі на розкішних авто. А когось в цей час можуть розстріляти тільки за бажання вчитися у школі… 

Comments:

  • Facebook

Download SocComments v1.3

Related posts