Подпишись

* Вы будете получать самые интересные новости Украины

Трендовые новости
06 Июл 2022

Blog Post

Все рубрики

Жінка-Онлайн — Найкраща ідея для подарунку на свято 

Деталі Категорія: Жінка відпочиває Автор: Віталіна Перегляди: 51421

    Що подарувати коханій або рідній людині? Який подарунок може зробити її щасливою та здоровою? Вчені знайшли відповідь.

   Подарунок –  обов’язковий атрибут будь -якого свята. Навіть якщо він просто символічний, все одно має магічну силу: демонструє людині вашу турботу і почуття.

Подарунок, який ви отримали, до того ж може багато розповісти про людину: чи вона мрійник, чи практик, чи суворий реаліст.

 Тільки що ж подарувати, аби серце рідної, коханої, близької людини стислося від радості та вдячності за увагу? А найголовніше, щоб цей подарунок не залишився завтра викинутим на смітник, а завжди нагадував про вас.

   Квіти, сердечка, свічки та шампанське – це звичайно добре, але трохи буденно та якось по -дитячому. Вірші, серенади, смс – повідомлення вже минуле. Існує тільки один подарунок, який не в змозі нікого залишити байдужим – це живі істоти. Кіт, собака, хом’як, пташки, рибки, пацюк, черепаха , кінь – список може бути доповнений. Вчені стверджують, що не може бути більш корисного подарунку для людини, як домашні тварини.

 Бувають ситуації, коли домашні тварини буквально стають єдиними друзями для людей: вони наповнюють їхнє життя радістю й змістом, полегшують  моральні й фізичні страждання. Дослідження показали, що наші менші брати роблять це не гірше за пігулки.

Із другої половини 50-х років у психіатрії навіть почав розвиватися такий напрямок, як анімалотерапія — лікування тваринами. А про те, скільки життєвої енергії надає присутність хвостатого улюбленця, навперебій кажуть і власники тварин, і лікарі.

Учені-медики стверджують, що тварини можуть легко впоратися з такою об’єктивною проблемою людини, як знижений емоційний тонус. Коли у людини погіршується фізичний стан, це призводить до депресії. Щоб упоратися з нею, потрібні позитивні емоції. А хто краще допоможе впоратися зі зневірою, ніж грайливе щеня або ласкава кішечка?

Тварина любить тебе незалежно від того, як ти виглядаєш, як до тебе ставляться інші, який розмір твоєї заробітної плати… Єдине, на що вона може образитись, так це на брак уваги з боку хазяїна, — упевнені вчені.

За висновками науковців,  домашні тварини приносять щастя. А щасливі люди як правило здорові. А ще домашні тварини лікують від депресії, алергії, дають стимул частіше бувати на свіжому повітрі та зберігати активність.

Однак такий подарунок потребує попередньої розвідки про уподобання людини, якій ви хочете зробити сюрприз. Перед святом варто зачепити розмову про домашніх тварин. Не виключено, що близька людина давно мріяла про акваріум або їй подобається бавитися з пацюком.

Жінки та діти  найкраще сприймають в подарунок котенят. Білих, сірих, чорних, пухнастих, лисих, з голубими чи жовтими очима.

Великий блакитний бант на шиї кота –  подарунка здатний будь – кого  приємно вразити. Поглажування тварин до того ж чинить заспокійливу дію. А ще кішки добре допомагають при артриті, у разі бронхіту та гіпертонії.

 Кішки дуже сильно підлаштовуються під господаря, тому з ними дуже комфортно. Але лікарі радять краще заводити персів, шотландських капловухих, британців. Вони спокійні, ласкаві, грайливі. Сіамські кішки дуже віддані й «товариські», але вимагають до себе постійної уваги й дуже активні.

Чоловіки добре сприймають у подарунок собаку. Однак, його можна подарувати й тим, хто відчуває себе самотнім або має проблеми із здоров’ям.

   Було помічено, що господарі домашніх тварин рідше страждають на захворювання або від головного болю. Пізніше було виявлено, що чоловіки – власники кішок або собак мають більш рівний пульс і стабільний тиск, ніж ті, хто ще не обзавівся вихованцем.

  Це говорить про те, що домашня тварина може не лише стати вірним другом, але і в багатьох аспектах підвищити якість життя господаря.

Не варто забувати, що «ми відповідаємо за тих, кого приручили». Хвостатого улюбленця треба годувати, напувати, виводити на прогулянку, купати, іноді — лікувати. Це  допомагає  людині бути завжди в тонусі, рятує її від гіподинамії. 

Не радять досвідчені кінологи орієнтуватися на декоративних собачок типу мопса, тому що їх виводили заради ефектної зовнішності, нерідко жертвуючи функціональними можливостями організму. «Іграшкові» собаки часто хворіють і вимагають ретельного догляду, — кажуть експерти.

   Акваріумні рибки – чудовий подарунок, який до того ж заспокоює психіку, але тільки не тим, хто лінується прибирати. Рибки потребують уваги, деякі види навіть дуже вимогливі у догляді. Заздалегідь вибирайте прийнятний варіант, враховуючи особистісні риси людини, якій ви збираєтеся зробити приємне. 

На Сході вважають, що якщо у будинку є акваріум з рибками, то він дарує удачу й спокій. Існує навіть повір’я: коли в акваріумі загинула рибка, то  вона забрала собі лихо, яке мало спіткати хазяїна, й, врятувавши його, сама  загинула.

Для людини, яка має обмаль часу на догляд за домашніми тваринами, ідеальним варіантом може стати черепаха. Вона проста у догляді, не потребує багато їжі. Прекрасний подарунок для дітей, які часто мають необхідність в комусь піклуватися. Морські свинки, кролики, пацюки та хом’яки майже не створюють незручностей для господаря та дарують позитивні емоції.

Кінь – модний,  розкішний подарунок для вимогливої жінки або чоловіка. Утримувати та подарувати  коня можуть дозволити собі не всі. Але коли є така можливість, кінь може стати найкращим подарунком для закоханих. Кінь може бути  символом  ваших почуттів, і тим, що єднатиме ваші серця на відстані.

Лікувальний вплив тварин на людей — галузь ще маловивчена. Але багаторічні спостереження показують, що люди, у яких є хвостаті друзі, живуть довше.  Будьте певні, який би живий подарунок ви не зробили близькій людині, вона пов’язуватиме життя з цією істотою, а отже згадка про вас завжди буде свіжою.

Comments:

  • Facebook
  • ВКонтакте

Download SocComments v1.3

Related posts