Подпишись

* Вы будете получать самые интересные новости Украины

Трендовые новости
05 Дек 2021

Blog Post

Все рубрики

Жінка-Онлайн — Напиши лист – зміни життя 

Деталі Категорія: Громадська молодіжна організація “Жінка”

   10 грудня  – у День захисту  прав людини Житомир долучиться до «Марафону написання листів» – однієї з найбільших глобальних акцій, яка мобілізує сотні тисяч людей в усьому світі.

Мета  марафону – змінити на краще життя людей, що стали жертвами порушення  прав людини, через простий акт написання листа.

    Листи будуть направлені урядам країн, створюючи тиск та домагаючись змін на краще у кожному окремому випадку. Крім того, учасники матимуть можливість написати листа особисто жертвам порушень прав людини, щоб висловити свою солідарність та підтримку.

Марафон написання листів – це щорічний захід Amnesty International – найбільшої у світі правозахисної організації,  що відслідковує зловживання та свавілля у сфері прав людини.

В рамках цього заходу люди у всьому світі одночасно пишуть листи на захист конкретних осіб, чиї права порушені, та на знак солідарності з ними. 

Цього року захід пройде у понад 80 країнах, а за час проведення акції Amnesty International очікує зібрати понад два мільйони паперових та електронних листів, факсів, текстових та twitter повідомлень, адресованих до органів влади та героїв Марафону. В України листи писатимуть більше чим у 30 містах на захист восьми осіб – героїв Марафону 2013.

 Електронного листа можна написати вже зараз на веб-сторінці Марафону – http://marathon.amnesty.org.ua/.

Марафон написання листів діє! Доказом цьому є люди, яких звільнили завдяки листам, справи яких зрушились нарешті з місця, люди, в яких через сотні конвертів     вселилась надія на зміни. Чим більше листів – тим більше шансів змінити чиюсь долю або врятувати чиєсь життя.

Цьогорічний всесвітній Марафон  буде 13-тим та вп’яте проходитиме в Україні. Громадська організація «Жінка» вдруге в Житомирі координуватиме Марафон написання листів. Ми писатимемо листи на захист:

 – Міріам Лопес з Мексики, що вижила після катувань та бореться за справедливість;

 – Мешканців села Набі Салех (окуповані Палестинські території), які  щоденно  зіштовхуються  з насильством з боку армії Ізраїлю;

 – COFADEH – Захисниками  прав людини, що  знаходяться під загрозою в Гондурасі;

 – Ігора Тиханюка з Білорусії, який був побитий поліцією за те, що він – гомосексуал.

– Олександра Попова з України – жертви   катувань з боку міліції.

А також підпишемо петицію, закликаючи Президента України Віктора Януковича  забезпечити розслідування кожного випадку неправомірного застосування сили до учасників мирних протестів, а також притягнення винних до відповідальності.

Запрошуємо усіх бажаючих написати листи солідарності разом  з нами! Місце та час зустрічі: 10 грудня,  соціально – психологічний факультет Житомирського державного Університету ім. Івана Франка ( вул. Івана Франко 40).

Comments:

  • Facebook
  • ВКонтакте

Download SocComments v1.3

Related posts