Подпишись

* Вы будете получать самые интересные новости Украины

Трендовые новости
01 Фев 2023

Blog Post

Жінка-Онлайн – Наука
Все рубрики

Жінка-Онлайн – Наука 

Деталі Перегляди: 87

     Танець на пілоні  (жердині) – давно не банальний стриптиз. Це окремий вид спорту, в якому суворо заборонено оголювати тіло, показувати інтимні рухи та жести. Незважаючи на те, що витоки танцю сягають глибини віків і пов’язані з культурою Стародавнього Китаю та Індії, лише останніх 10 років pole dance  став популярним у світі.

  В Україні, як і в більшості пострадянських країн,  ставлення до людей,  які танцюють на пілоні , неоднозначне. Особливо до жінок.     Чоловікам дуже подобається спостерігати за гнучкістю дівчат, які виконують просто неймовірні акробатичні рухи на жердині. Але коли їхня дівчина чи дружина виявляє  бажання записатися до фітнес – центру, аби навчитися так само гарно танцювати, виявляють шалений спротив. Більшість вважають, що танці на пілоні обирають розбещені жінки, але це не  правда або не завжди правда.

Деталі Перегляди: 202

В Україні існував звичай «понеділкування». Його коріння сягає глибокої давнини. Він полягає ось у чому. Дівчина, яка давала згоду на шлюб, ставила умову: вона пов’яже рушниками сватів лише тоді, якщо їй вільно буде раз на тиждень, себто в понеділок, звільнятись од усіх родинних і господарських обов’язків, брати участь у колективній сходці чи одвідувати корчму. Згодившись на це (в іншому випадкові відданиця «давала гарбуза»), майбутній чоловік не мав права позбавити дружину одвідувати жіночий гурт; якщо він не дотримувався даної обіцянки, то нерідко шлюб розпадався.

Деталі Перегляди: 82

У психологів є такий експеримент – асоціативний. Вам називають слово чи речення, а ви кажете першу асоціацію яка спаде на думку. Так можна швидко та вірно визначити думку соціуму про будь – яке явище. Які асоціації може викликати в українців сполучення слів жінка і пиво? Звісно – негативні! На своєму досвіді розповім, якого осуду зазнає українська жінка, аби випити келих пива!

Було це минулого спекотного літа під час відпочинку в місцевому гідропарку. Ми з подругою даремно намагалися прогодувати власних дітлахів, які бавилися на пляжі. Запаси води та їжі швидко скінчилися, а пити від цього хотілося ще більше. В одинокому магазинчику на пляжі того вечора крім соку та пива вже нічого не могли запропонувати. Щоб хоч якось втамувати спрагу, взяли дітям – сік, а собі – пиво.

Присіли з подругою на одній з лавочок поруч дитячого майданчика. Відкрили пиво, яке було прохолодним і дійсно смачним. До того часу, я взагалі не визнавала цей напій. Особливо після того, як один знайомий водій розповів, що насправді пиво в Україні робиться дуже просто – цистерна води і одна таблетка якоїсь хімії. Але це пиво зовсім не було схожим на хімічний сироп і набагато приємнішим на смак чим мінеральна вода, виготовлена з місцевої річки.

Related posts