Подпишись

* Вы будете получать самые интересные новости Украины

Трендовые новости
19 Окт 2021

Blog Post

Все рубрики

Жінка-Онлайн — «Не такі як усі» – як пояснити дітям гомосексуалізм 

Ми живемо в час, коли гомосексуалізм вже не визнають злочином. Так, 17 травня 1990 року гомосексуальність було виключено з переліку хвороб ВООЗ.

   Сучасна психіатрія не вважає гомосексуальність відхиленням, а лише одним з різновидів норми. Але кк співвідноситься в люди­ні біологічна й соціальна природа? Це питання давно мучить учених.  Діалектичний світогляд не дозволяє нам віддавати перевагу одній суті на шкоду іншій.

   Що нам каже природознавство? Воно може приголомшити непідготовленого читача твердженням, що людина за походженням істота… двостатева. Стародавні греки і в міфах і у практиці сексуаль­них стосунків, нерідко байдужих до статі партнера, стверджували цю думку.

Відомий  вчений  І. І. Мечников у відомих «Етюдах про людську природу» написав: у людини «внутрішні статеві органи свідчать певною мірою про двостатеве походження. У чоловіків спостерігаються рештки жіночих статевих органів… Навпаки, у жінок трапляються сліди чоловічих статевих органів».

 Ендокринологи кажуть про наявність у кожного з нас гормо­нального «набору» обох статей. А чоловіками або жінками нас робить переважання гормонів, найбільш властивих певній статі. Так само і в зовнішності, у поведінці, в характері, інтелекті не можна назвати риси й властивості, притаманні виключно й абсолют­но одній статі. Можна говорити лише про переважно жіночу або чоловічу ознаку.

 Тим не менше всього півстоліття тому, людей, які мали нетрадиційну форму сексуальної орієнтації жорстоко пригнічували. Коли в 1952 році англійська поліція виявила, що геніальний математик і один з творців інформатики Алан Тюрінг – гомосексуаліст, йому за тогочасними законами винесли вирок і запропонували або сісти у в’язницю, або робити ін’єкції гормону естрогену.

Алан Тюрінг вибрав другий варіант, який по суті означав хімічну кастрацію. Вчений перестав з’являтися на публіці, бо «лікування» призвело до росту грудей та ожиріння. Через два роки його знайшли мертвим. Причиною смерті було надкушене яблуко з ціанідом. Існують три версії, які пояснюють смерть генія: самогубство, помста за нетрадиційну орієнтацію або банальна необережність.

  Існує навіть думка, що саме цей випадок лежить в основі появи логотипу корпорації Apple. Але власники компанії це заперечують.

Особливих переслідувань люди нетрадиційної орієнтації зазнали за часів нацизму та тоталітаризму. Так, у Німеччині ще в 1871 році був прийнятий закон про заборону гомосексуалізму. Покарання могло бути навіть за простий поцілунок між двома чоловіками.

   Всього за роки існування Третього Рейху за цією статтею було засуджено понад 50 000 чоловік. Навіть після закінчення Другої Світової війни статтю не скасували, і засуджені продовжували сидіти в тюрмах. Тільки в 1969 році нацистська редакція закону була скасована.

У Радянському Союзі гомосексуалізм також карався законом, а «мужолозтво» було юридичним терміном.

     Однак  гомосексуалізм не є чимось новим у суспільстві, адже наскельні малюнки підтверджують, що це явище  відоме ще з часів пізнього палеоліту.

  Серед перших п’ятнадцяти римських імператорів один лише Клавдій не мав інтимних стосунків з чоловіками.

 Це вважалося негідною поведінкою для імператора – його висміювали поети і письменники, які часто говорили: «кохаючи тільки жінок, Клавдій сам став жінкоподібний».

   У Стародавній Греції, особливо в Фівах, гомосексуалізм також не вважався протиприродним. З коханців -чоловіків  було сформовано елітне військо чисельністю в 300 чоловік, що одержало назву Священний загін з Фів. У 338 році до н. е.. весь загін загинув у битві. За словами Плутарха, ніхто з солдатів не відступив, віддавши перевагу смерті, чим ганьбі перед своїм коханим.

      Статистичні дані про поширення гомосексуалізму досить суперечливі. Здебільшого фігурує інформація, за якою гомосексуально орієнтованими є 1-6% чоловіків та 1-4% жінок у світі.

Гомосексуальна поведінка спостерігається у риб, рептилій, птахів і ссавців, включаючи приматів. Спостереження за стадами жирафів показали, що самці цих тварин спаровуються з іншими самцями з надзвичайно високою частотою. У багатьох групах жирафів гомосексуальних контактів відбувається навіть більше, ніж гетеросексуальних.

    У сучасному суспільстві питання гомосексуалізму набуло політичного характеру. Чи можна особам нетрадиційної орієнтації одружуватися? Чи можна їм виховувати дітей?

 На даний час лише 12 країн світу дозволили реєструвати одностатеві шлюби та виховувати такій парі дітей. Це Аргентина, Бельгія, Данія, Ісландія, Іспанія, Канада, Нідерланди, Норвегія, Португалія, Швеція, ПАР та Франція.

   Хоч би яким толерантним було ставлення суспільства до гомосексуалів, воно не зацікавлене в засвоєнні їхньої сексуальної орієнтації “усиновленими” дітьми. Однак не слід забувати: абсолютна більшість гомосексуалів росли й виховувалися в гетеросексуальних сім’ях. Звідси висновок: хоча характер домашнього середовища важливий для статевої соціалізації, він не гарантує бажаного її результату.

   Вчені стверджують, що гомосексуали потребують любові до дитини, відповідальності та повсякденної турботи. Це дозволяє припустити, що багато хто з них зуміє замінити дітям батьків. А для дітей – сиріт опіка люблячих людей, хоч би якої вони були статевої орієнтації, зазвичай краще, ніж опіка інтернатних установ. Тому, трохи вищий ризик засвоєння гомосексуальної орієнтації все-таки не є достатньою підставою для відмови зареєстрованим цивільним союзам в опіці дітей, позбавлених батьків.

    В Україні доволі негативно ставляться до людей нетрадиційної орієнтації. На законодавчому рівні у 2012 році  Верховною Радою був прийнятий законопроект про заборону пропаганди гомосексуалізму, який  ще має  пройти друге читання.

   Ряд міжнародних та правозахисних організацій вже розкритикували «гомофобний закон», зазначивши, що він «суперечить низцi мiжнародних договорiв, ратифiкованих Україною, а також основним засадам прав людини, закрiпленим у нацiональному законодавствi.»

  Голова “Гей-форуму України” Святослав Шеремет так говорить про наслідки цього закону: «Вiдмова вiд дискримiнацiї  сексуальних меншин – одна з визначальних рис сучасної європейської цивiлiзацiї.

Європейська полiтика йде шляхом дотримання їхнiх прав. Так само, як є це зi спiльнотами, об’єднуваними за релiгiйною, расовою та iншими ознаками. Усi – громадяни, усiм – рiвнi громадянськi права.

   Натомiсть пропонований законопроект №8711 пропонує притягувати до кримiнальної вiдповiдальностi усiх, хто хоче вiдкрито говорити про свою нетрадицiйну сексуальну орiєнтацiю. I навiть стороннiх людей, якi поширюють про це явище iнформацiю, наприклад, журналiстiв. Тему ЛГБТ (абревiатура вiд слiв “лесбiйки”, “геї”, “бiсексуали” i “транссексуали”. – Авт.) хочуть загнати на кухню. Але такий закон брутально порушуватиме конституцiйнi права на свободу iнформацiї, зiбрань i т. д.

Як можна вважати злочином iнформування людей про життя частини суспiльства? Як можна карати за мирнi зiбрання громадян для декларування вимог дотримання їхнiх громадянських прав? Як можна притягати до вiдповiдальностi вчительку, яка на запитання дитини щодо сексуальностi людини, не бреше, а розповiдповiдає всю правду на цю тему? Це неприпустимо. I про це говорить нам цивiлiзований свiт.

Хтось пробує вивести гомофобiю на рiвень державної полiтики. Я вважаю, що це один iз кремлiвських сценарiїв на дистанцiювання України вiд Європи i втягування її у євразiйський iдеологiчний контекст.»

Абсолютно протилежну точку зору на даний законопроект має засновник громадського руху “Любов проти гомосексуалiзму” Руслан Кухарчук.

«Так, Конституцiя дiйсно не забороняє пропаганду гомосексуалiзму, але й не обмежує можливiсть запровадити таку заборону на законодавчому рiвнi. Пiдстави для такого закону є: по – перше, поширення гомосексуалізму призводить до епiдемiї ВIЛ/СНIДу (у Великобританiї останнiми рокамии близько 70% нових ВIЛ-iнфiкованих – гомосексуалiсти).

По-друге, гомосексуалiзм руйнує iнститут сiм’ї, по-третє, спричиняє демографiчну кризу. I подавати Захiд як гарний приклад толерантностi до пропаганди гомосексуалiзму некоректно, бо вiд усiх цих трьох бід захiднi держави якраз потерпають.

 Ми ж не ліземо в спальню… За те, з ким спить людина, – хай вона сама відповідає перед Богом, здоров’ям, собою і своїми ненародженими дітьми. Але коли людина виносить це в суспільство, – це вже зачіпає мої інтереси. Я не хочу, щоб я, виходячи в Україні на прогулянку зі своїми дітьми, бачив чоловіків у парку, які б публічно займалися один з одним сексом.»

Саме про “чоловіків у парку” та “жінок у ліжку” вам, як батькам” обов’язково доведеться рано чи пізно поговорити із своїми дітьми. Якщо не в Україні, то десь за кордоном, вони можуть стати свідками незвичних для них стосунків. Краще пояснити дітям про гомосексуалізм до того, як вони побачать це по телевізору чи комп’ютеру.

Але як зробити це правильно? Чи варто виховувати у  дітей  нетерпимість до тих, хто обрав інший спосіб кохання? Німецькі педагоги створили серію листівок для дітей, які розповідають що гомосексуалізм – це лише один із способів проявити любов.

Comments:

  • Facebook
  • ВКонтакте

Download SocComments v1.3

Related posts