Подпишись

* Вы будете получать самые интересные новости Украины

Трендовые новости
26 Ноя 2022

Blog Post

Жінка-Онлайн – Online – консультація
Все рубрики

Жінка-Онлайн – Online – консультація 

Деталі Категорія: Online – консультація Автор: Виталина Перегляди: 104

Сайт «Жінка – онлайн» із розумінням ставиться до проблем жінок та усвідомлює, що в багатьох з них просто немає можливості звернутися за консультацією до спеціалістів. Саме тому ми знайшли професіоналів – волонтерів, кращих знавців своєї справи, які допоможуть Вам вирішити та подолати особистісні проблеми. Увага! Участь в онлайн –консультації безкоштовна, але ви маєте змогу звернутися зі своїм питаннями до спеціалістів лише у відкритій формі, описавши свою проблему чи запитання нижче. Це робиться для того, аби консультанти уникали відповіді на одні й ті самі запитання та й ви матимете змогу бачити досвід розв’язання проблем інших людей

Марина Ларченко – юрист

Доцент кафедри права в Ніжинському державному університеті імені Миколи Гологя. Кандидат юридичних наук. Проблематика: кримінальне право,сімейне право, процес розлучення, дотримання прав жінок у шлюбі.

Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.  

Інна Піонтківська – соціальний педагог

Начальник відділу виховної роботи ЖВІ НАУ. Викладач соціальної педагогіки у вищих навчальних закладах. Проблематика: сімейні взаємостосунки між батьками і дітьми. Вирішення конфліктних ситуацій з батьками та однолітками.

Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

У вас недостатньо прав для коментування

Related posts