Подпишись

* Вы будете получать самые интересные новости Украины

Трендовые новости
08 Дек 2022

Blog Post

Все рубрики

Жінка-Онлайн — Привіт Жінко! 

Деталі Категорія: Жінка онлайн Перегляди: 20597

   Привіт Жінко! Чи знаєш ти, що наші шанси з’явитися на cвіт складають дуже низькі відсотки. Але ти живеш…

Бог подарував тобі життя і визначив, що ти жінка. Це особлива роль, адже світ жінки – це світ кохання, краси, нового початку життя, яке завдяки їй не пересихає на планеті Земля.

     Багато віків за нас, жінок, вирішували ким нам бути, чим займатися, скільки народжувати, як жити… Ми стомилися від цієї програми, від нудних гасел типу: «жінка має бути», «жінка має зробити», «справжня жінка – це», але все одно продовжуємо рухатися по спіралі, не роблячи опору суспільним стереотипам. 

  Чому більшість жінок все частіше не можуть відповісти на питання: Ти щаслива?

  Чому у віці 40 років, жінки озираючись на своє місце в суспільстві та сім’ї глибоко розчаровані – адже вони, як правило, мають не зовсім цікаву роботу, за яку отримують мізерну зарплатню, мають дітей, яким мама вже не потрібна, і чоловіка, що як правило зраджує або взагалі байдужий до неї.

Це реальність, яку ми самі створюємо. Ігноруємо свої інтереси, жертвуємо собою заради членів сім’ї, не вміємо відстоювати свої права та потреби, закриваємо очі на насильство вчинене проти нас – так ми підводимо петлю під своє життя – безбарвне, сіре, монотонне з переліку одних і тих самих фраз : «я повинна», «мені треба», «я боюся», «я не зможу», «це не для мене».

   ГОДІ! Даний сайт «Жінка онлайн» пропонує всім новий погляд на самих себе.

Любі жінки, зрозумійте, ніхто не прийде і не зробить вас інакшими. Лише ви самі. Якщо ви бажаєте змін, якщо ви незадоволені життям, якщо ви можете більше ніж кухня – дім – робота, ми разом подолаємо цей шлях від низу до верху. Можливо, саме ви станете успішною бізнес – леді чи депутаткою, директоркою великого концерну або президентом країни. Або просто подолаєте психологічні бар’єри і станете зовсім іншою, такою, якою мрієте за 20 хвилин до сну.

   Ми будемо підтримувати це бажання, плекати його, підкріплювати ваші знання законодавчою базою, цікавими  новинами, консультаціями кращих спеціалістів та іншими можливостями, що існують для жінки. Ми також заохочуємо небайдужих чоловіків до висловлення думок та поглядів на проблеми взаємостосунків статей. Нам буде легше зрозуміти один одного через діалог.

Не має значення хто Ви : жінка чи чоловік. Жінка – онлайн хоче бути рідною для всіх.  Пишіть, телефонуйте, ми завжди поруч.

Comments:

  • Facebook
  • ВКонтакте

Download SocComments v1.3

Related posts