Подпишись

* Вы будете получать самые интересные новости Украины

Трендовые новости
26 Июн 2022

Blog Post

Все рубрики

Жінка-Онлайн — Реклама на захист українок – найкраща у світі 

Деталі Автор: Віталіна

Щорічно у світі проходить конкурс найкращих світових кампаній проти насильства над жінками.

    Кампанія «Червона картка», яка була проведена в Україні під час Євро-2012, увійшла в п’ятірку найкращих у світі.

Змінити ставлення у суспільстві щодо неприпустимості насильства проти жінок і дітей в Україні – такою була головна мета української кампанії “Чнрвона картка”.

 Фінал конкурсу відбувся у Нью-Йорку при підтримці Глобального Фонду Ейвон для жінок.
Українські делегати отримали нагороду з рук акторки Сальми Хайек, яка неодноразово підтримувала право жінок на захист від насилля. 

Загалом на конкурс надійшло 425 проектів з 46 країн світу. Серед 5 переможців журі обрали український проект під назвою «Червона картка». Кампанію відзначили за найкращий приклад співпраці між громадськими, міжнародними організаціями та українським урядом».

 Голова оргкомітету кампанії «Червона картка» Сергій Глущенко зауважив: «Говорити коротко і зрозуміло – саме цей принцип ми поклали в основу кампанії «Червона картка». Відомі обличчя, які викликають довіру та симпатію серед українців (на щастя, ще залишилися і такі) та простий символ – футбольна червона картка, довершили повідомлення. Тепер ми абсолютно переконані, що ця ініціатива має право на продовження».

      Найбільша кількість проектів на конкурс надійшла з США – 223. Загалом, автори соціальної реклами проявили креативність та викликали справжній шок, демонструючи, наскільки жахливим може бути життя тих, хто потерпає від насилля. Даний соціальний ролик привертає увагу до питання торгівлі людьми та сексуальну експлуатацію жінок:

Comments:

  • Facebook
  • ВКонтакте

Download SocComments v1.3

Related posts