Подпишись

* Вы будете получать самые интересные новости Украины

Трендовые новости
04 Июл 2022

Blog Post

Все рубрики

Жінка-Онлайн — Українці – не расисти! 

Деталі Автор: Віталіна

 12 березня в Україні офіційно стартував Український тиждень проти расизму.

   Кожен, хто вірить у силу толерантності, поваги та людяності може приєднатися до компанії, розмістивши логотип на власній сторінці в соціальних мережах.

   Таким чином, ми маємо розповісти світові, що українці не підтримують ненависть до інших народів за расовими ознаками.

  На території України сьогодні проживає більше 100 національностей. Згідно із законодавством, дискримінація за національною ознакою забороняється й карається за законом. 

  В історії України не так вже й багато випадків, коли українці виявляли нетерпимість до іноземних громадян. Нашому народу завжди була властива толерантність та повага до інших народів. Наразі маємо можливість спростувати уявлення європейців про нашу країну, як таку, що підтримує расизм.

   У 2010 році Україна вперше виявила бажання приєднатися до ініціативи європейської організації UNITED, яка об’єднує людей у всьому світі в боротьбі проти расизму, фашизму та націоналізму. Відтоді щорічно, протягом березня, тисячі організацій з 46 європейських країн стають поруч, аби сказати расизму «Ні» .

   Головна ціль компанії – подолання міжетнічної нетерпимості, злочинів на національному грунті та налагодження міжкультурної взаємодії. Підсумком Українського тижня проти расизму має стати своєрідний Маніфест, до створення якого можуть долучитися всі громадяни, які підтримують компанію.

   Найкращі ідеї та гасла українців будуть озвучені на Європейському тижні проти расизму 21 березня – у Міжнародний день боротьби проти ліквідації всіх форм расизму. Більше інформації про захід читайте на сайті події.

Comments:

  • Facebook
  • ВКонтакте

Download SocComments v1.3

Related posts