Подпишись

* Вы будете получать самые интересные новости Украины

Трендовые новости
04 Дек 2022

Blog Post

Жінка-Онлайн – Успіх…Простіше не буває
Все рубрики

Жінка-Онлайн – Успіх…Простіше не буває 

Деталі Категорія: Книги Автор: Виталина Перегляди: 702

Тебе скучно жить?
Тогда займись каким –либо делом,
в которое ты веришь всем сердцем.
Живи ради него.
Умри за него,
и ты обретешь такое счастье,
которое ты и не представлял,
что когда – нибудь будет твоим.
Дейл Карнеги

Кожну жінку рано чи пізно цікавить питання власного успіху.

Він не обов’язково має вимірюватися грошима – це може бути визнання у творчості, роботі, улюбленій справі. Успішна жінка виглядає інакше: в неї є ціль, мета, план і віра, що вона все може досягнути. Якби ви того не хотіли, фінансова незалежність – єдиний шлях для жінки йти по життю впевнено, вільно та гідно. Навіть, якщо у Вашій сім’ї гроші не викликають суперечок, все одно приємніше їх заробляти самостійно. Заробляти у кількості, яка достатня для великих покупок – автомобілів, нерухомості, акцій і т.д.

Скажете це нереально? А Ви пробували? Думаю, ні. Українські жінки настільки звикли, що великі гроші належать чоловікам, що і не турбують себе подібними думками. Наводжу п’ять аргументів чому жінці потрібно думати про власну справу, причому негайно:

  1. Ніхто не вічний, особливо чоловіки, які значно менше живуть і частіше гинуть. Чи зможете ви утримувати себе та своїх дітей на власну заробітну плату, якщо ви працюєте?
  2. Кохання чоловіка може швидко та несподівано скінчитися, так само як його бажання ділитися з вами грошима.
  3. на заробітну плату ви ніколи не будете багатими.
  4. Власна справа дає можливість працювати скільки ви хочете, з ким хочете і де хочете – ви самі собі директор.
  5. Відкриваючи власний бізнес, ви здобуваєте більшу повагу від рідних, особливо дітей, яким з часом можете передати власну справу.

Ось і все. Залишилося обдумати, чим би ви хотіли займатися. У кожної людини є хоча би один талант, одне захоплення, яке може приносити їй прибуток. Правильно вибрати свою справу вам допоможе серце, прислухайтеся до нього – що найбільше вам подобається робити: малювати, танцювати, співати, вишивати, організовувати людей, торгувати і т.д

Почати свій шлях з переміни поглядів на життя пропонує книга «Я – успішна жінка». Видання здійснене в рамках проекту “Економічний розвиток жінок в Україні” за фінансової підтримки Агенства США з міжнародного розвитку (USAID). Дана книга має стати для Вас абеткою успіху, якщо ви маєте ціль стати фінансово незалежною особистістю.

Книга повністю адаптована до українського ринку праці, враховує аспекти вітчизняного законодавства та містить повний перелік таких важливих для початківців – підприємців питань: реєстрація, фінансові та бізнес –плани, таємниці спілкування з колегами та підлеглими. А також ви знайдете масу порад: як подолати конфлікти, вести переговори, налагоджувати контакти тощо. Дана книга дасть Вам гарний привід для роздумів і сподіваюся стане початком нового життя…

Я – УСПІШНА ЖІНКА скачать

 Авторський колектив: Г. Федькович, М. Чумало, Л. Максимович, Н. Карбовська,

Л. Безсонова, Т. Литвинова.

У вас недостатньо прав для коментування

Related posts