Подпишись

* Вы будете получать самые интересные новости Украины

Трендовые новости
04 Июл 2022

Blog Post

Все рубрики

Жінка-Онлайн — В Україні зменшиться народжуваність дітей 

Деталі Автор: Віталіна

 Новоутворений  уряд під керівництвом  Арсенія Яценюка  скасував ряд соціальних програм, пільг та виплат, які стосуються соціально незахищених громадян України.

За кілька місяців роботи нового уряду суттєво зросли ціни, рівень інфляції та безробіття. Збільшується заборгованість із нарахування заробітної плати та соціальних виплат.

Відмінено ряд соціальних законопроектів, які були покликані  збільшити народжуваність в Україні. Зокрема ліквідовано збільшення виплат при народженні  дитини, залежно від того, яка по рахунку дитина в сім’ї. Тепер при народженні будь – якої дитини батьки будуть отримувати однакову суму – 41280 грн. 

 Без сумніву, таке рішення вплине на рівень народжуваності в Україні, який до того ж не був високим.  Станом на 21 березня 2014 року в Україні народилося 41437 немовлят, а померло 61569 осіб. Природний приріст (скорочення) населення становив (–) 20132Смертність новонароджених та матерів під час пологів в Україні  також залишається однією з найвищих у Європі. Останні соціологічні дані свідчать, що 72,3% українських сімей – це родини тільки з однією дитиною.

 Зменшення народжуваності ставить під загрозу майбутнє України, бо призводить до швидкого старіння нації, а отже вимирання. Тому ми вважаємо відміну збільшення виплат на дітей такою, яка є злочинною. Громадська організація «Жінка» підтримала  ініціативу колишнього міністра соціальної політики Наталії Королевської, яка звернулася до Конституційного Суду з приводу неконституційності «антикризового пакету» нової влади.

На своїй сторінці в соціальній мережі Facebook  Наталя Королевська написала:

«Друзья, я готовлю обращение в Конституционный суд по поводу неконституционности “антикризисного пакета” новой власти. Присоединяйтесь к моему заявлению, если вы:

– пенсионер и считаете неконституционным и аморальным, что вашу пенсию не будут индексировать;

– родители, которые ждут рождения второго или третьего ребенка, и считаете незаконным то, что получите на 20 тысяч меньше при рождении второго ребенка и на 80 тысяч меньше при рождении третьего;

– родители, и не согласны с тем, что больше не будете получать пособие по уходу за ребенком до 3-х лет.

Давайте объединимся, и вместе защитим свои права! Экономить планируют на самых слабых. Это не социальная политика. Это циничные эксперименты над собственным народом.

 То есть, каждой семье, которая решилась на подвиг (а в наше время это подвиг) родить второго и третьего ребенка правительство сократило государственную помощь. Например, тем, кто планирует родить второго ребенка, сократят помощь на 20 тыс. грн.

А на третьего правительство вместо положенных 123 840 грн. выделит лишь 41 280 грн. То есть, каждая такая семья недополучит 82 500 гривень. Это не социальная политика. Это циничные эксперименты над собственным народом.» 

Як жінки   та чоловіки репродуктивного віку відреагували на ініціативу нового уряду відмінити збільшення виплат на народження дітей, читаймо на сторінках Facebook:

Юлия Трестер Женщина в этот период очень уязвима – она без работы без зарплаты, потому эти деньги очень важны!!!! и ничего плохого что она не бежит после родов работать – если она сделала выбор посидеть с ребенком – у нее должно быть достаточно денег, мама как оказалось – еще та работа, сложнее всех работ).

Volodymyr Ukrhoney Попри всю важкість економічного стану дуже важливо зберегти цю допомогу. Ми повинні найти можливість для відродження НАЦІЇ. Тут не без проблем, а особливо в середовищі низькосоціальному. Але треба  вирішити, як контролювати. Доведіть до всіх те, що відміняти матеріальну допомогу не на часі.

Svetlana Shevchuk Арештовуйте рахунки комуністів і регіоналів, перестаньте виплачувати заробітні плати тим депутатам, хто не голосує. І ще є багато чого, що з легкістю перекриє допомогу на діток. Таке враження, що нічого доброго для народу вони (депутати) не роблять, ціни ростуть страшно, податки не зменшуєте, а в домоленостях з ЄС та США тільки й мова про гроші.  А до дітей найлегше добратися. Якщо так і далі будете діяти – то скоро дочекаєтеся майдану-3.

Vitold Janczys Ну так кредиты из МВФ дают не просто так. Да и прижать социально зависимые слои населения намного проще нежели ссорится с олигархами, являющимися потенциальными спонсорами политиков.

Алексей Артёменко  Наша родина просто в шоці … Ми розуміємо стан нашої економіки і стриманно сприйняли б адекватне рішення щодо зменьшення розміру цих виплат, але ж зрівняти повністю …. Так просто не можна робити!

Федосова-Цыбульска Вероника У ситуації, коли нація вимирає і народжуваність зменшується – дуже влучне рішення для геноциду власного народу! інакше не назвеш!

Comments:

  • Facebook
  • ВКонтакте

Download SocComments v1.3

Related posts