Подпишись

* Вы будете получать самые интересные новости Украины

Трендовые новости
03 Окт 2022

Blog Post

Все рубрики

Жінка-Онлайн — Відпочинок на морі – панацея від негативу 

Деталі Категорія: Жінка відпочиває Автор: Віталіна Перегляди: 47487

   Наше життя  –  це стреси, тривожність, психічне напруження, які  відбирають у нас  здоров’я.  Людина не може жити в стані постійної напруги  –   без відпочинку вона приречена на хвороби. Тому отримувати релакс та позитивні емоції  життєво необхідно.

     Допомогти зняти стрес та набратися сили найкраще допомагає природа. Адже ми настільки відірвані від неї  у своїх залізобетонних «клітках», що  й іноді не встигаємо помітити зміну сезонів.

Що там говорити про літо, яке минає  неймовірно швидко.  І не в кожного знаходиться час для відпочинку. Але лікарі не радять влітку працювати без відпустки – це загрожує  емоційним та фізичним виснаженням.

   Як би там не було, маєте пам’ятати, що відповідно до Основного Закону України, зокрема  Ст. 45 Конституції України «кожен, хто працює, має право на відпочинок.»  

  Тому сміливо  пакуйте валізи і відправляйтесь на море. Чому саме на море? Тому що вода та повітря – дві стихії,  необхідні  для життя, в  них   містяться неоціненні   можливості  позитивного впливу  на наше здоров’я.

Тому що море має здатність забирати з нас весь негатив та стреси, які накопичилися за рік. Велика вода ніби витягує з нас  всі патогенні думки  та насичує наш організм новими силами.

А ще  на морі нам подобається ніжитися під сонячним промінням, купатися в блакитній воді та ласувати морськими  делікатесами. Однак  це далеко не головні причини, чому нас тягне, мов магнітом, на море. 

 Вчені стверджують, що море перш за все дарує нам  душевну рівновагу. Перебування на сонці  приносить радість, тому що під  впливом сонячного проміння  організм виробляє “гормон щастя” – бета-ендорфіни – речовини, які піднімають настрій, поліпшують самопочуття і сприяють фізичній активності. До того ж на сонці  виробляється  вітамін D, який є будівельним матеріалом для зубів і кісток. З його допомогою організм виробляє інтерлейкоцити та інтерферон, які «воюють» з раковими клітинами.  Так що при розумному перебуванні на сонці, засмага однозначно корисна для людини.

Захід  та схід сонця, шум  моря, крик чайок, сміх дітей, підводний дайвінг  – сприяють повній  релаксації  організму та появі  естетичної  насолоди  від життя. Людина має  вроджену необхідність споглядати красу, а море щедре на красиві пейзажі – абсолютно безкоштовну  панацею від негативу.

Не секрет, що  багато  хто, відправляючись на море,  мріє  отримати  значно більше вражень, чим від  споглядання красивих морських краєвидів. Йдеться про курортні знайомства, які мають місце в житті  кожної  романтичної натури. Приємна  музика на березі моря,  нові знайомства та  бажання гарно провести час спонукають багатьох до кроків, які б вони не наважилися зробити раніше.  Втім, за статистикою дуже малий відсоток романтичних пригод на морі закінчується серйозними стосунками. Але ж і не всі прагнуть саме цього.

    Якщо ви приїхали на море полікуватися, варто обрати для відпочинку  заклад, який має СПА (SPA).

  Це популярне  слово  є похідним від назви містечка Спа (Spa) провінції Льєж (Східна Бельгія). Місто Спа (Spa) відоме  з часів Стародавнього Риму і згадується ще Плінієм Старшим.

  Лікувальне джерело Спа було винайдено заново у 1326 р. і досягло піку своєї популярності у 18-му сторіччі, коли його почали відвідувати королівські особи, які дізнались про його цілющі властивості. Назва цього курорту склала основу медичного напрямку – «спа-терапії».

Основні гідротерапевтичні процедури, які дають чудовий  ефект:

• aльготерапія – лікування із застосуванням морських водоростей, які багаті мінералами, ферментами, мікро- та мікроелементами із сильною зволожуючою дією, що робить шкіру більш пружною та позбавляє від целюліту,

• аквааеробіка – заняття в басейні на різній глибині і під музику. Покращується гнучкість тіла, зміцнюються м’язи хребта, ніг і сідниць, редукується підшкірна жирова тканина.

• aкважим – спокійніша, розслаблююча версія аеробіки у воді.

• джакузі – ванна з гідромасажем для кількох осіб, розслабляє втомлені м’язи, допомагає боротися з целюлітом, покращує  обіг крові та лімфи, шкіра звільняється від токсинів, м’язи зміцнюються, стають еластичнішими.

• шотландський душ – поливання тіла дуже сильними струменями теплої і холодної води поперемінно. Процедура шокуюча, але чудово загартовує організм, покращує кровообіг, робить тіло більш пружним, сприяє обміну речовин,

• соляні (ропні) купелі у водах, збагачених йодом – пришвидшують метаболізм, сприяють схудненню. До ванн  додають також бром, який діє розслаблююче та заспокійливо.

Також не варто забувати про кліматотерапію, яка  є найважливішим  методом  оздоровчого лікування. Кліматотерапія – це рухові вправи на свіжому повітрі, сонячні ванни.  Поперемінне перебування на сонячному повітрі   загартовує організм, робить  його невразливим для інфекцій, підвищує життєвий тонус і розслабляє   тіло й душу.

 Вибирайте варіанти відпочинку на морі залежно від своїх можливостей та бажань, але в жодному разі не пропускайте можливості побувати на морі. Пам’ятайте: море краще один раз побачити, ніж сім разів почути.

Comments:

  • Facebook
  • ВКонтакте

Download SocComments v1.3

Related posts