Подпишись

* Вы будете получать самые интересные новости Украины

Трендовые новости
17 Май 2021

Blog Post

Все рубрики

Жінка-Онлайн — “Все одно якогось дня..” 

Деталі Категорія: Поговоримо по – жіночому Перегляди: 66911

    Для чого ми приходимо в цей світ? В чому сенс нашого життя? – ці питання рано чи пізно виникають у кожної людини.

   Багато хто з нас стверджує, що не боїться смерті. Але для людини  важко уявити цей світ без себе. Так само будуть розпускатися квіти, приходити світанки, шуміти море. Все буде йти своїм природнім шляхом, тільки більше не існуватиме такої людини, як ти…

     “Страшно нам, земнородним, помишляти про смерть. Страшно нам уявити собі, що наше тіло  розпадеться і піддасться тлінню. Страшно нам, що згасне наша  земна свідомість … Що залишиться тоді від мене? Та й чи залишиться що-небудь?… Куди я подінусь?”, – читаємо в  Івана Ільїна.

 Коли Матір Терезу запитали для чого створена людина, вона відповіла так:  “Ми мусимо знати, що ми створені  для більших речей, не лише для того, щоб бути статистичними одиницями у світі, не лише для того, щоб осягати дипломи і ступені, цю чи іншу працюМи були створені  для того, щоб любити і відчувати любов до себе”.

      Сьогодні вчені, лікарі, які заперечували, що людина має душу, приходять до висновку: душа  таки є. Її не можна  науково довести – побачити, виміряти, зафіксувати. Але душа  не помирає з тілом – вона продовжує своє небесне життя.

  Ті, кому дано знати більше, кажуть, що із смертю душа переселяється в інше тіло, в якому ми знову народжуємося. Ми народжуємося знову, аби виправити помилки, пройти уроки, які не засвоїли в цьому житті. Це називається карма або доля. Досвідчені екстрасенси можуть розповісти нам про наші минулі життя, але чи варто нам про це знати? Відома американська письменниця Луїза Хей , що працювала з безнадійно хворими людьми,приреченими на смерть,  так написала:

   «Прежде я думала, что смерть — это страш­ное испытание. Теперь я знаю, что это нормальная естественная часть жизни. Я предпочитаю воспринимать смерть как «уход с этой планеты». Я верю в то, что каждый из нас приходит на эту планету, что­бы узнать что-то свое. После того как мы усвоим положенные нам уроки, мы покидаем этот мир.

  Иногда урок жизни бывает кратким. Может быть, нам было необходимо испытать аборт, и мы даже не успели появиться на свет. Может быть, так было предрешено меж­ду нашей душой и душами наших родителей, чтобы уроком любви и сочувствия стала детская смерть. Возможно, нам нужно было прожить только несколько дней или несколько месяцев и покинуть этот мир в младенческом возрасте.

      Некоторые люди используют болезнь как способ покинуть эту планету. Они создают себе жизнь, которую им кажется невоз­можным исправить, и потому они предпочитают уйти сейчас и на­чать жизнь заново в другой раз. Некоторые выбирают себе уход при трагических обстоятельствах — это может быть автокатастро­фа или крушение самолета. Мы знаем конкретные случаи исцеления от самых страшных болезней, созданных человеком. И все-таки многие люди пользу­ются этим способом, когда настает их время уходить. Смерть от болезни является общепринятым способом ухода.

   Я верю, что душа сама выбирает, когда и каким способом нам следует покинуть этот мир, и в любом случае это происходит в идеально соответствующем промежутке времени и пространства. Наша душа позволяет нам покинуть мир тем способом, который является для нас наилучшим в данное время.»

      Страх перед смертю – природне і, як не парадоксально, корисне у певному сенсі почуття. Корисність його полягає у тому, що страх перед смертю є попередженням про наближення небезпеки. Втративши його, людина ніби втрачає свою “захисну броню”.  Утримуючи людину від вчинків і дій, небезпечних для життя, страх сприяє збереженню людства як роду.

   Разом з тим страх пригнічує, бо людина замість того, щоб стерегтись певної небезпеки, починає боятись усього. Вона усвідомлює, що смерть – неминуча доля всього живого. У такому сенсі смерть є усвідомленою  необхідністю. І смерть – це єдине, що є спільним для всього людства…

Comments:

  • Facebook

Download SocComments v1.3

Related posts