Подпишись

* Вы будете получать самые интересные новости Украины

Трендовые новости
16 Окт 2021

Blog Post

Все рубрики

Жінка-Онлайн — Як познайомитися з жінкою? Етикет та манери 

Деталі Категорія: Жінка онлайн Перегляди: 56565

  Як познайомитися з жінкою, аби не відштовхнути її від себе нечемними манерами? З чого починати бесіду і як вести себе в присутності дами? – Такі запитання хвилюють чи не кожного чоловіка.

     Будь – яка культурна людина має знати правила хорошого тону, а чоловік й поготів. Адже незважаючи на вік інформаційних технологій та очевидного прогресу, в правилах етикету мало що змінилося.

   Жінки традиційно очікують, що чоловіки першими проявлять ініціативу в знайомстві та стосунках. Хоча випадки, коли жінка вирішує першою зробити крок назустріч незнайомцю, не такі вже й рідкісні в наш час.

     За правилами етикету, чоловіка представляють дамі. Жінку представляють чоловікові лише тоді, коли він є Президентом або священиком. Жінки подають руку чоловікам, ті у відповідь їх легенько тиснуть. Якщо хлопець помилково подасть руку першим, дівчині потрібно виручити його — швиденько подати руку.

      Жінка може за бажанням розпочати розмову, не називаючи себе. Проте якщо чоловік відрекомендується, вона має одразу назватися. Незалежно від того, познайомились вони чи ні, люди, які сидять поруч за столом, повинні підтримувати розмову. Якщо ви не обзиваєтесь ні до кого, це велика нечемність стосовно господині, не кажучи вже про тих, хто сидить поруч із вами.

     У нас прийнято вітатися зі своїми знайомими на вулиці. Однак варто запам’ятати: вітаючись, чоловік ніколи не подає руку першим, він чекає, доки це зробить жінка. Йому ж досить сказати «Добрий день», а ще краще зняти капелюх чи хоча б трішки підняти його (берет, в’язану шапочку не знімають). Лише взимку, коли холодно, чоловік вітається, не піднімаючи головного убору. Вітаючись, жінка не знімає ні капелюшка, ні рукавичок.

     Трапляється, ви щоранку ідете на роботу та зустрічаєтеся з однією й тією ж жінкою. Запам’ятали її обличчя, і вона вже знає вас. У таких випадках теж потрібно привітатися, це може бути просто уклін. Якщо ви йдете вулицею з жінкою і зустріли знайомого, рекомендувати свою супутницю (супутника) не обов’язково.

Чоловік ніколи не повинен вітатися, тримаючи руку в кишені або цигарку в зубах.
Входячи до магазину, квартири (до будь- якого приміщення), пропускають уперед жінок, дітей, старших за віком.

       Якщо ви зустріли знайому жінку, краще не зупиняти її, а приєднатися до неї і піти разом у тому напрямку, куди вона йшла, — звичайно ж, якщо вона не заперечуватиме. Якщо ж жінка вважає, що чоловік проводжає її вже надто довго, вона може попрощатися з ним першої – ліпшої хвилини.

Якщо ви перебуваєте у товаристві жінки, то:— не ведіть розмови про свої хвороби та невдачі;— не намагайтеся цілком заволодіти розмовою;— не заводьте розмови про людей, незнайомих присутнім;— не дозволяйте собі «шпильок» та образливих жартів стосовно присутніх і відсутніх;— не перепиняйте співбесідника;

— не сперечайтеся через дрібниці;

— не шукайте випадку, щоби продемонструвати свій «гострий язик»;— не розповідайте застарілих історій, жартів та анекдотів;— не хизуйтеся своїми здібностями, але й не відмовляйтеся проспівати, зіграти на музичному інструменті, якщо, звісно ж, умієте;— не забувайте про увагу до літніх людей;— не примушуйте інших «пити до дна» або їсти страву, яка їм не до смаку;— не слід надовго привертати увагу присутніх розповідямипро свою сім’ю, поринати у спогади, перешіптуватися;

— не критикуйте страви, якими вас частують, навіть якщо  якась вам не до смаку.

Фрази, з яких можна розпочати знайомство:

Дозвольте мені познайомитися (запитати вас, потурбувати вас).Чи можу я попрохати Вас…?Проходьте, будь ласка (прошу, проходьте)!Прошу, сідайте (сідайте, будь ласка)!Дозвольте запросити вас…Чи не хотіли б ви…Давайте проведемо вечір разом.Як ви дивитесь на прогулянку пішки?

Пропоную вам зіграти в шахи.

Чи можете ви позичити мені свій словник?Скажіть, будь ласка…Будьте ласкаві, напишіть…

Будьте так ласкаві, поясніть…

Усміхніться!

Молодий хлопець не знає, з чого почати бесіду з дівчиною.— Як ся маєте? — зрештою починає.— Дякую, добре,— одказує та.— А як ся має ваша мама?— Дякую, добре.— А як ся мають ваші брат і сестра?— Дякую, теж добре.А далі хлопець вже не знає, що говорити. Тоді дівчина його виручає:

– Я маю ще діда і бабу))

Comments:

  • Facebook
  • ВКонтакте

Download SocComments v1.3

Related posts