Подпишись

* Вы будете получать самые интересные новости Украины

Трендовые новости
16 Май 2022

Blog Post

Все рубрики

Жінка-Онлайн — Як правильно носити білі сукні? 

Деталі Категорія: Мода Перегляди: 2620

Той факт, що біла сукня личить майже усім жінкам та ще й у будь-якому віці, робить її дуже популярною, особливо влітку.

  Такий колір плаття зробить ваш образ легким, чуттєвим и свіжим, однак є і не дуже приємні моменти, про котрі не варто забувати, купуючи білу сукню. Наприклад, той факт, що забруднюються речі білого кольору дуже швидко, а тому одягати їх можна лише у деяких ситуаціях.

  Існують певні правила та рекомендації, що напевне допоможуть будь-якій жінці не лише правильно підібрати сукню білого кольору, а й правильно носити її, компонуючи із взуттям та іншими яскравими аксесуарами.

 Як обрати найкращу білу сукню?

Ідеальне біле плаття – це те, котре можна носити у будь-яку погоду та із будь-якими аксесуарами. Воно не повинно бути прозорим, сильно зминатися, а також мати сіруватий відтінок.

Краще за все обрати сукню, яка буде поєднуватися саме із вашим тоном шкіри, для цього обов’язково приміряйте плаття перед здійсненням покупки.

Тканина краще, щоб була непрозорою та дуже щільною. Перевірити ступінь прозорості можна, просвітивши сукню на сонці, після цієї процедури одразу буде зрозуміло, чи влаштує вона вас.

Отже, розглянемо основні рекомендації щодо вибору плаття в українському інтернет-магазині Shopart.ua:

  • Обов’язково читайте опис речей, особливу увагу потрібно звертати на характеристики тканини, що використовувалася для пошиття сукні.
  • Дуже гарними характеристиками відрізняються плаття із льону, особливо влітку вони мають приємні та позитивні особливості. За такою сукнею не потрібно особливо слідкувати, тканина непрозора, але водночас легка, до того ж льон – це натуральний матеріал.
  • Краще віддавати перевагу саме натуральним матеріалам.
  • Після купівлі сукні одразу ж підберіть «правильну» білизну до неї. Краще зупинитися на тілесних відтінках, які не будуть контрастувати із білизною плаття і погіршувати ваш зовнішній вигляд.
  • Якщо ви вважаєте, що не володієте ідеальною фігурою, то краще обирати плаття із простим покроєм, яке не буде підкреслювати усі недоліки фігури. Справа в тому, що білі сукні не створені для того, щоб приховувати недоліки, їх краще надягати тим, хто впевнений у собі і у своєму зовнішньому вигляді.

                                                                   Як носити білу сукню?

                                         

Однією із переваг білих суконь є те, що до них пасують майже будь-які аксесуари, а також взуття. Це можуть бути яскраві речі, а можуть бути більш стримані вироби, що додатково прикрасять ваш зовнішній вигляд. Підбирати взуття можна по кольору, а також по типу. Під літнє плаття білого кольору ідеально підійдуть сандалії тілесного, се ребристого чи золотистого забарвлення. Взагалі взуття бежевого, пісочного чи тілесного кольору – це ідеальній вибір для поєднання із білосніжною сукнею. Якщо ви хочете виділитися серед натовпу, то вдягніть яскраві туфлі,  які обов’язково підкреслять ваш образ. Актуальними будуть такі кольори, як червоний, бірюзовий, блакитний, рожевий.

Одним словом, усе повністю залежить від вашого власного вибору та бажання виглядати на всі сто відсотків щодня!

Comments:

  • Facebook
  • ВКонтакте

Download SocComments v1.3

Related posts