Подпишись

* Вы будете получать самые интересные новости Украины

Трендовые новости
30 Ноя 2022

Blog Post

Все рубрики

Жінка-Онлайн — Як зробити 2017 рік щасливим для себе 

Деталі Категорія: Жінка онлайн Перегляди: 111820

   Для того аби Новий Рік розпочався сприятливо та успішно, варто прислухатися до порад майстрів Фен – Шуй.

Фен – Шуй дуже старовинна наука про гармонію із Всесвітом та собою, яку китайці практикують вже понад дві тисячі років.

   Більшість людей помилково вважає це вчення східним і таким, що суперечить християнству. Однак Фен – Шуй не заперечує Бога, він лише вчить як зробити навколишній світ щасливим для себе. Крім того, є багато свідчень та фактів, що дана наука існувала в багатьох народів світу. Але лише китайці зуміли зберегти та збагатити Фен – Шуй.

   Перш за все, аби новий 2014 рік приніс людині вдачу та матеріальний добробут, майстри Фен – Шуй радять зробити енергетичне прибирання в помешканні. Допоки існують непотрібні речі (якими ви не користувалися більше чим півроку) – про ніякі зміни в особистому та професійному житті не може бути й мови.

 Хлам, безлад, затхлість, старі обшарпані речі, засохлі квіти,  одяг, який лежить «на всякий випадок», « на чорний день» або «на виріст» – мають бути негайно ліквідовані, навіть якщо з ними дуже важко розлучитися. На мові Фен – Шуй, цей непотріб всього лише згусток негативної енергетики, що сприяє бідності людини. Такі завали посилають у Всесвіт сигнал: «Я не довіряю життю, Богу, долі, тому й далі буду зберігати речі на всякий випадок». Прибирання має бути суцільним – від електронної скриньки свого комп’ютера до під’їзду будинку.

   Друга важлива робота, яку можна зробити тільки після прибирання – це скласти список бажань. Він має містити виключно позитивні мрії. Майстри Фен – Шуй радять не обмежувати свою фантазію та не ставити собі перепони: «все одно це не можливо або для цього треба багато грошей».  У таких випадках ви самі суперечите своїм мріям і не даєте їм проявитися в житті. Мрії потрібно записати на аркуші червоного кольору та покласти до червоного конверту. Бажано перев’язати його також червоною стрічкою, бо цей колір посилює енергію бажаннь та пришвидшує їх здійснення.

Третя важлива справа – найскладніша: потрібно позбавитися від образ, страхів та негативних думок, які накопичилися за останній рік. Сердитися на когось – означає наказувати себе, адже в такі хвилини  у вас виникають негативні емоції, а вони дуже руйнівні. В таких випадках рекомендують уявити людину, яка вам неприємна чи постійно ображає в зовсім іншій атмосфері. Приготуйте для цієї особи дуже багато пелюсток троянд і уявно  посипайте ними ненависну людину. Ті, хто зробили цю вправу, стверджують,ь що результати завжди приголомшуючі.

    І не забувайте, що наші думки та слова визначають наше майбутнє. Майстри Фен – Шуй радять завжди  уникати виразів «Я повинен, зобов’язаний, мені потрібно ». Такі слова заганяють нас у пастку насильницьких думок. Замість «Я повинна працювати. Треба займатися спортом. Я зобов’язана допомагати дітям» краще говорити « Я хочу…, я вибираю…., я надаю перевагу».

   Все це дуже важливо, бо у Фен – Шуй кожна дрібниця має значення. І бажання найшвидше збуваються у тих, хто світлий душею, хто вірить і часто посміхається. Один кореспондент прийшов до поважного професора взяти інтерв’ю. На дверях він помітив один із символів Фен – Шуй. “Професоре, Ви що вірите в цю чепуху? – запитав він із подивом. – Я – ні. Але кажуть вона діє і на тих, хто в це не вірить”:)
 

Як правильно формулювати мрії для їх найшвидшого здійснення,  вам підкаже відомий психолог, автор багатьох пізнавальних книг та справжній чарівник Анатолій Свіяш. А ми ж бажаємо Вам радості, успіхів та гармонії у Новому 2014 році!

Comments:

  • Facebook
  • ВКонтакте

Download SocComments v1.3

Related posts