Подпишись

* Вы будете получать самые интересные новости Украины

Трендовые новости
16 Янв 2022

Blog Post

Все рубрики

Жінка-Онлайн — Збережи секс або як дати відкоша хлопцеві 

Деталі Категорія: Поговоримо по – жіночому

    У США вже двадцять років діє молодіжний рух, який допомагає молодим людям зберегти секс для подружнього життя.

   “Справжня любов чекає” – громадське  об’єднання з такою назвою знайшло підтримку в мільйонів молодих американців.  

  Вони дають обітницю зберігати сексуальну незайманість до вступу в шлюб, підписуючи постанову: „Вірячи в те, що справжня любов чекає, я зобов’язуюся перед Богом, собою, своєю сім’єю, тими, з ким я зустрічаюся і моїм майбутнім чоловіком (дружиною), зберігати сексуальну незайманість, аж поки я не вступлю в шлюб”.

    У США серйозно переймаються проблемою пропаганди відвертих стосунків, які ні до чого не зобов’язують. „Просто займайся сексом і не хвилюйся про наслідки”, – кажуть фільми, телебачення, журнали, поп-музика та друзі.  Але наслідки є,  і вони жахливі – небажані підліткові вагітності, венеричні захворювання, що призводять до безпліддя, стреси та депресії.

  У США було проведено соціологічне опитування на тему сексу серед підлітків. Результати шокували громадськість – 71% підлітків, які мали секс, жалкували, що «не почекали».

Рух «Збережи секс» підтримали актори, спортсмени, моделі, які пропагували виховання стриманості до шлюбу. Освітні компанії руху за участю знаменитостей набрали великих обертів та мають чимали вплив на місцеве молодіжне середовище.

   Міс Америки 2003 Еріка Гарольд так заявила у виступі перед молоддю: «Я бачила багато моїх ровесників, які використовували секс, намагаючись знайти любов, визнання та прихильність. Однак замість того, щоб заповнити цю прогалину, багато з них ще в підлітковому віці стають батьками, інфікуються хворобами і розбивають собі серця.

    Актриса Дженіфер О’Нейл поділилася болючими спогадами про переривання вагітності: «Я зробила аборт і розплачувалася за це все моє життя, аж доки не отримала зцілення і тепер я можу допомагати іншим жінкам».

      Знаменитий футболіст Філіп Ріверс зізнався, що зберігав сексуальну незайманість до шлюбу: ««Бути чистим не легко… І ніколи не було легко, і ніколи не буде, бо культура сьогодення навіть робить це ще важчим. Я та моя дружина переживали це все разом. Ви знаєте, ми були віддані чистоті..»

   Психологи, що працюють в  громадському об’єднанні «Справжня любов чекає» розробили словесні ситуації для дівчаток, аби вони вміли вірно реагувати на приставання хлопців (адже зазвичай саме так і відбувається):

Хлопець: „Я роблю це зі всіма своїми дівчатами.”

Дівчина: „Але не зі мною. До речі, тепер я твоя колишня дівчина”.

Хлопець: „Ну добре, давай знімемо одяг і просто будемо разом. Ми не мусимо нічого робити”.

Дівчина: „Ти що, вважаєш мене повною ідіоткою?”

Хлопець: „Я що, тобі не подобаюся?”

Дівчина: „Ти дуже гарний. Ти мені дуже подобаєшся. Саме тому я не хочу зруйнувати наші стосунки, зводячи їх лише до фізичного рівня”.

Хлопець: „Не переживай. Я буду використовувати захист (презерватив)”.

Дівчина: „Тобі самому треба буде шукати захисту, якщо ти не залишиш мене в спокої”.

Хлопець: „Я зупинюся, як тільки ти скажеш.”

Дівчина: „А чому не зараз?”

Хлопець: „Я люблю тебе.”

Дівчина: „Тоді, будь-ласка, доведи це шляхом поваги до моїх цінностей.”

Хлопець: „На що ти чекаєш?”

Дівчина: „Я чекаю на людину, з якою одружуся”.

Хлопець: „Секс – буденна річ.”

Дівчина: „Вона не буденна для мене, не буденна для мого майбутнього чоловіка і не буденна для Бога. Я зобов’язалася зберегти секс для подружжя”.

Хлопець: „Якби ти мене справді любила…”

Дівчина: „Якщо б ти мене справді любива, ти б не просив”.

Хлопець: „Усі це роблять.”

Дівчина: „В такому разі тобі не важко буде знайти когось іншого.”

R.S Впевнені, такий діалог знайомий навіть дорослим жінкам, але краще залишитися одній, чим продовжувати його з тією людиною, яка не варта твоїх почуттів.

Comments:

  • Facebook

Download SocComments v1.3

Related posts