Подпишись

* Вы будете получать самые интересные новости Украины

Трендовые новости
26 Ноя 2022

Blog Post

Все рубрики

Жінка-Онлайн — Жінка – індиго 

Деталі Категорія: Жінка онлайн

На перший погляд про  українську хату ми ніби знаємо багато, але водночас мало.

Хата для українця – цілий світ, фантастичний  всесвіт, де  люди переймалися буденними клопотами, кохалися, народжувалися і вмирали, щоб поступитися місцем прийдешнім поколінням.

 Побудувати дім означало не тільки закласти фундамент і викласти стіни, але й створити родове вогнище, народити дітей,  виховати їх віруючими, добрими людьми.

   В уявленнях наших пращурів хата подібна до дерева життя: підмурок, призьба – корені, стіни – стовбур, дах – верхів’я. Призьба підводилася чорним кольором, оскільки символізувала межу між «тим» світом, де спочивають пращури, і «білим світом», який презентувався білими стінами.

Хата вважалася повноцінним житлом тільки тоді, коли її спорудження увінчувалося розписом. Люди вірили, що усілякі напасті — це наслідок дій демонічних сил. Саме вони насилають бурі, град, повені, різні хвороби, часто набира­ли подоби упирів, вовкулаків, русалок. Їм треба було протистояти, тому й вигадувалися найрізноманітніші способи.

Детальніше…

Іноземці про українських жінок

Деталі Категорія: Жінка онлайн

Україна завжди  була цікавою для мандрівників усього світу, які залишили цінні спогади про життя наших предків.

Іноземні гості, які  фіксували найменші враження та думки з приводу життєвого устрою українців, не могли оминути увагою українських жінок.

 Більшість подорожуючих дивувалися вроді та вдачі   українок. Але можна зустріти й такі  несподівані характеристики: «козацькі жінки теж такі відважні, підпирають доброго хмелю, заглядають до чарки, а працювати  кажуть чоловікові»;

«і чоловіки, і жінки ходять у чоботах і люблять дуже горілку; навіть визначні жінки не соромляться випити на ярмарку кілька мірок; тому то не дивниця, що вони мають велику охоту до любов­них  пригод», українські жінки працьовиті, а мужчини… ледачі.”

Якими побачили українок у різні  віки іноземні мандрівники та вчені  пропонуємо ознайомитися детальніше.

Виняткове значення  для нас  має «Опис Ук­раїни» французького інженера Боплана. В роках 1630—1647 Боплан перебував на Україні на польсь­кій службі. Про українських жінок Боплан у кількох місцях своєї книжки висловлюється похвально, зокрема звер­тає увагу на їх красу.

Детальніше…

Найкращі вислови про жінок

Деталі Категорія: Жінка онлайн

     У Давній Греції жінки  не мали  ніяких прав.

    Деякі грецькі мислителі вважали, що жінок не варто вчити навіть грамоти, оскільки, знаючи забагато, вони перестануть коритися чоловікові.

    Святий Тома Аквінський вірив, що жінка є недосконалим чоловіком. Схожі погляди мали  Аристотель і Сократ, який любив повторювати вислів про щастя: «Три речі можна вважати щастям: що ти не дика тварина, що ти  грек, а не варвар, і що ти чоловік, а не жінка». 

 Ще один житель Греції Прокруст прославився тим, що вкладав людей на ліжко, а воно нікому не було впору. Кому було мале – тих він розтягував, а кому велике – відрізав «зайві» сантиметри з обох боків.  Така само із стереотипами про жінок та чоловіків – вони нікому не бувають в пору. 

Втім,  більшість стереотипів  присвячено  жінкам.  Наприклад, досить поширеною є суспільна думка про самотню жінку як нещасливу. Успішна жінка обов’язково має бути заміжньою, виховувати  дітей, бути доброю  господинею. Відповідно стереотипам, жінка, яка  гарно заробляє, але не має родини, спустошена та приречена бути не   щасливою.

Детальніше…

Прийміть правильну позу: як жести впливають на життя

Деталі Категорія: Жінка онлайн

  У фільмі «Службовий роман»  є сцена,  де секретарка Вєрочка  дає уроки етикету та гарних манер своєму директору Людмилі Калугіній.

  Як багато може значити наш зовнішній вигляд та вміння спілкуватися з партнерами – розповідає  сюжет фільму.

     Навіть якщо ви не прихильник «службових романів»,  у житті не обійтися без зустрічей, переговорів, ділового спілкування.

    Інколи рішення, які приймаються під час  таких зустрічей, мають вирішальний вплив на наше майбутнє. Тому варто  надавати великого значення не лише словам та поведінці співбесідників, а й мові  жестів і поз.

Лише 7% інформації передається словами, ще 38%  інтонацією та тоном голосу, а найбільше про людину може розповісти міміка, жести та пози – 55 % інформації. Такі дані наводить австралійський спеціаліст з питань невербального спілкування  Аллен Піз.

Жести та пози, як правило,  достовірно розповідають про партнерів. Це пов’язано з тим, що рухами нашого  тіла керують імпульси підсвідомості , а тому їх важко, практично неможливо контролювати. Закордонні університети та школи бізнесу вже давно викладають відповідні курси, де навчають розуміти мову жестів та поз.

За допомогою таких знань  можна  точно визначити позицiю слiвбесiдника, зрозумiти, як реагують на ваші слова – вороже чи позитивно, чи щирий з вами партнер, чи навпаки щось приховує.

З іншої сторони, вам також важливо під час ділових зустрічей контролювати свої рухи та міміку, використовувати відповідні жести для підтвердження правдивості своїх слів.  У практиці ділового спілкування психологи виділяють кілька основних видів жестів та поз, що розкривають внутрішній світ партнерів та співрозмовників.

Детальніше…

Related posts