Подпишись

* Вы будете получать самые интересные новости Украины

Трендовые новости
22 Май 2022

Blog Post

Все рубрики

Жінка-Онлайн — Жінка-Онлайн 

Деталі Категорія: Краса та здоров’я Автор: Віталіна Перегляди: 44

Безкоштовно навчитися танцювати сальсу зможе кожен, кому небайдужа тема боротьби з раком грудей.

Це хвороба, яка вражає переважно  жінок  і  щорічно забирає життя тисяч українок.

«Сальса в рожевому» – таку назву має танцювальний марафон,  що відбудеться в Києві 28 вересня на Майдані Незалежності.  Майстер – класи для всіх бажаючих проведе знаменитий кубинський балетмейстер  Рейнальдо Пауель.

Дрес – код  – рожевий колір: міжнародний символ боротьби з раком грудей.

Ціль марафону – донести до людей важливу інформацію  щодо профілактики раку грудей завдяки самобстеженню  та дотриманню здорового способу життя. А також зібрати кошти для мамографічного обладнання для онкоцентрів України.

   Під час марафону кожна присутня жінка зможе пройти безкоштовне обстеження грудей у мамологів.

 Захід відбудеться завдяки Компанії Avon, яка  переймається красою і благополуччям жінок, прагнучи зробити їх життя щасливим. Організатори планують встановити Всеукраїнський рекорд  на найбільшу кількість людей танцюючих сальсу в рожевому і запуск в небо тисяч рожевих куль, символів бажань учасників.

Детальніше…

Деталі Категорія: Бізнес Автор: Віталіна Перегляди: 53

     В українських фермерських господарствах працює близько 26 тис. жінок або 25% від загальної кількості працюючих. Про це повідомили в агенції «AgriSurvey».

     За словами Ганни Квіт, менеджера агенції AgriSurvey, як в Україні, так і в Європі спостерігається тенденція до збільшення частки жінок на керівних посадах в аграрному бізнесі.

   Так, жінки-фермери складають близько 25% керівного складу фермерських господарств України. Однак ситуація дещо інша у сільськогосподарських підприємствах. У них жінок, які мають «право голосу», значно менше – всього 11% від загальної кількості керівників підприємств.

«У той же час, на противагу фермерським господарствам, у сільгосппідприємствах спостерігається позитивна тенденція: за період з 2000 по 2011 рр. кількість жінок-керівників у сільгосппідприємствах зросла з 750 до 1050 осіб», – повідомила Г. Квіт.

Для порівняння, у  Європейському Союзі кількість жінок, зайнятих у сільському господарстві, становить майже 3 млн. осіб або 35% від загальної кількості працюючих. Видатки бюджету ЄС у 2006 році на  сільське господарство становили 53 млрд. євро або 43% бюджету ЄС. Це сприяє розвитку аграрного сектору та появі нових робочих місць. 

Детальніше…

На Форумі Видавців жінки говорили про «політику штанів» і не тільки

Деталі Категорія: Соціум Автор: Віталіна Перегляди: 84

       Світ змінює жінку, а жінка змінює світ. Про жінку в українській літературі, історії та освіті  говорили  на найбільшій  культурній   події вересня – Форумі Видавців у Львові.

    Для того, щоб  краще збагнути жінку, її роль та значення в суспільстві, організатори вирішилися не обмежуватися  гаслами, а присвятити цілий комплекс заходів, зосереджених в фокус – темі «Жінка у світі, що змінюється».

     Всього цій темі було присвячено близько двох десятків заходів Літературного фестивалю.  Серед них «Історії жінок і жінки в історії», «Авторка і героїня. Жінка в українській літературі», «Жінка-керівник або Чоловічий погляд на управління в культурі» тощо.

Тема жіночої присутності в глобальному світі   привернула увагу багатьох відомих  письменників, політиків,  науковців, адже Форум Видавців давно вийшов за межі літературного заходу.  Тут можна почути розмови, які стосуються культурології, соціології, політології і, навіть, психології. 

        На заходах побували такі відомі авторки, як Ірена Карпа, Марія Матіос, Галина Крук,  Ірен Роздобудько, Татьяна Толстая та інші, які презентували свої твори, книги та досягнення.

Детальніше…

Деталі Категорія: Спорт Автор: Віталіна Перегляди: 64

      З ким або чим у вас асоціюється  Street  Workout?

    З гарними підкачаними хлопцями, які  лихо  крутяться на  турніках, так?  Віднині  так не буде   – Street Workout набирає популярності  серед українських дівчат.

     Адже   заняття на свіжому повітрі набагато краща альтернатива душним приміщенням фітнес – залів. До того ж  вуличне тренування абсолютно безкоштовне  та  й без сумніву корисне  для організму жінок.

      Що навчилися  робити дівчата, які захоплюються Street  Workout, можна буде побачити на  власні очі 21 вересня у м. Запоріжжя.  В рамках Фестивалю Здорового Способу Життя, який відбудеться у місті,  буде проведено змагання за участю жінок.

Для маленьких дівчаток передбачені  такі змагання як  вис  на турніку  на витягнутих руках (за часом). Дорослі дівчата будуть віджиматися від полу та демонструвати вміння на турніках.

    Також збірні команди Дніпропетровська та Запоріжжя  проведуть майстер – клас на відкритті нового спортивного  майданчика  Street Workout, який з’явився завдяки  реалізації  соціальних проектів “Ми – це місто” металіргуйного комбінату “Запоріжсталь”. Організатор події  – Запоріжська обласна  молодіжна  громадська організація «Будуй життя».

Фото з жіночих змагань Street workout  надані організацією “Будуй життя”:

Детальніше…

Сільська жінка: творимо новий портрет

Деталі Категорія: Громадська молодіжна організація “Жінка” Автор: Віталіна Перегляди: 64

           Становище  сільських жінок в Україні достатньо складне, але  влада ніяк на це  не реагує.

    На державному рівні жінкам, які мешкають в сільській місцевості приділяється незначна увага. Відсутні програми  захисту  та підтримки прав сільських  жінок, які мають високий нереалізований потенціал.

В українських селах мешкає 8 мільйонів жінок, які потерпають від безробіття, насильства, швидко спрацьовуються та старіють.

       Кожна восьма сільська родина в Україні має ходити по воду більше  ніж за 200 метрів, і  зазвичай це обв’язок жінки.  Саме їй доводиться готувати їсти, прати, напувати худобу, виховувати дітей та поратися по господарству.  На плечі сільських жінок перекладено багато роботи – їх життя докорінно відрізняється від життя міщанок і навіть від життя сільських чоловіків.

      Важко уявити, як жінка, зморена за день роботою, увечері сяде до комп’ютера, аби шукати в інтернеті  нові можливості для себе.  За статистикою 40 % сільських жінок мають вищу освіту, але доступ до інформаційних, фінансових, комунікаційних ресурсів залишається вкрай низьким. Безробіття – невід’ємна частина життя в сільській місцевості.

Детальніше…

Related posts