Подпишись

* Вы будете получать самые интересные новости Украины

Трендовые новости
22 Май 2022

Blog Post

Все рубрики

ЖКХ | Everyday in Ukraine – Part 2 

28-Sep-2013

Автор: : Роман Игоревич

Рубрика : Власть, ЖКХ, Коррупция, Общество, Украина, Экономика

Метки: Власть, ЖКХ, Коррупция, налоги, Общество, тарифы, Украина, экономика

Эксперты заявляют, что ЖЭКи не имеют права обслуживать дома.

Ежемесячно украинцы получают счета за коммунальные услуги, среди которых: свет, вода, газ и определенная сумма за обслуживание придомовой территории. Но оказывается, что далеко не каждый украинец знает, что это за территория и сколько же на самом деле за нее нужно платить. Есть единичные случаи, когда люди пытаются установить куда и зачем идут их деньги.

20-Sep-2013

Автор: : Роман Игоревич

Рубрика : Everyday.in.ua, Бизнес, Блоги, Власть, Дорожный Контроль, ЖКХ, Киев, Коррупция, Экономика

Метки: 1551, бездiяльнiсть влади, дороги, ЖКХ, Киев, КМДА, Коррупция, Микола Даневич, якiсть

У мешканців будинків на Теремках-І Голосіївського району, що в народі називають «Пентагон», урвався терпець – більше  3 місяців немає гарячої води,  двір переритий, дороги в ямах, до свого під’їзду приходиться добиратися з великою небезпекою.

19-Sep-2013

Автор: : Роман Игоревич

Рубрика : Everyday.in.ua, Бизнес, Власть, Дорожный Контроль, ЖКХ, Киев, Криминал, Реклама, Экология

Метки: бизнес, Власть, ЖКХ, Киев, КМДА, культура, лайтбоксы, Микола Даневич, реклама, Центр, Экология

На центральних вулицях Києва Червоноармійській і Горького (Велика Васильківська і Антоновича), де велика загазованість і не вистачає жителям кисню, не озброєним оком видно, що біля кожного другого встановленого лайтбоксу… спиляні  дерева, а ті, що залишились чимось залиті і посохлі.

13-Sep-2013

Автор: : Роман Игоревич

Рубрика : Everyday.in.ua, Власть, Дорожный Контроль, ЖКХ, История, Киев, Культура, Общество, Украина

Метки: ЖКХ, История, Киев, культура, Микола Даневич, Уничтожение старых зданий

В Києві продовжують знищувати історичні будівлі. На цей раз «око поклали» на культурну пам’ятку, яка в переліку  об’єктів культурної спадщини Голосіївського району значиться під номером 833 – будинок, в якому  колись знаходився каретний цех майстра Ільницького.

13-Sep-2013

Автор: : Роман Игоревич

Рубрика : Everyday.in.ua, Автодор, Власть, Дороги, Дорожный Контроль, ЖКХ, Киев

Метки: автодор, Голосеевский Район, ЖКХ, Киев, Микола Даневич, проблемы

В Києві в Голосіївському районі на вул.Касіяна, яка зв’язує мікрорайон Теремки-ІІ з центральними артеріями міста, в 20-ти метрах від нещодавно полатаної дороги ЗНОВУ СТАВСЯ  ПРОВАЛ АСФАЛЬТНОГО ПОКРИТТЯ.

30-Jul-2013

Автор: : Роман Игоревич

Рубрика : Everyday.in.ua, Бизнес, Власть, Гаджеты, Дорожный Контроль, Коррупция, Криминал, Украина, Экономика

Метки: Афера, беспредел, Власть, ЖКХ, криминал, развод, счетчики, цифры, электроснабжение

Авт. Случайно обнаружил, что домашний электросчётчик завышает свои показания ровно в два раза из–за неверного подсчёта электронных импульсов (подробно об этом ниже). Заподозрив, что это не случайная неисправность, а преднамеренная установка — пошел посмотреть на счётчики своих друзей. И что бы вы думали?

18-Sep-2012

Автор: : don_katalan

Я ніколи не втомлююся повторювати мудре грузинське прислів’я: “Річ без господаря належить дияволу!”. Причому, я ще не зустрічала нікого, хто б заперечив цю просту і очевидну істину – адже практично кожен пам’ятає радянську майнову систему з її основоположним принципом «спільне – значить нічиє». Адаптація цього правила під існуючий сьогодні в Україні печерний капіталізм додає нову опцію: «якщо нічиє – значить, можна вкрасти».

Власне, нема нічого дивного у тому, що серед українських політиків, експертів, а тим більше пересічних представників соціуму – вкрай рідко зустрічаються ті, хто здатен зрозуміти ці прописні істини. Десятиліття існування без майнових прав та обов’язків породили в українцях цілковиту безвідповідальність та безтурботність.

Related posts