Подпишись

* Вы будете получать самые интересные новости Украины

Трендовые новости
30 Ноя 2022

Blog Post

Все рубрики

Журналісти знайшли власника ще одного об'єкту з відео АвтоМайдану про Труханів острів | Everyday in Ukraine 

16-Jul-2015

Автор : don_katalan

За комплексом “Труханів” на Трухановому острові, який потрапив в об’єктив Автомайдану і за їх твердженням, побудований на місці водної станції, стоїть колишній міністр Іван Плачков. Це “Українська правда” встановила після дослідження документів.

Після оприлюднення відео база відпочинку “Труханів” на своєму Facebook заявила, що порушень в діяльності бази немає, і що ділянка ще з 1964 року закріплена за підприємством “Київенергоремонт”.


Фото з сайту Автомайдана

Автомайдан наголошував, що у документах база проходить як “водна станція”. Адміністрація комплексу цю інформацію спростовує.

“Земельна ділянка для будівництва об’єкта “Труханів” була відведена рішенням Виконавчого комітету Київської міської ради депутатів трудящих №1824 від 2 листопада 1954. Водна станція була побудована за рахунок коштів підприємства “Київенергоремонт” і здана в експлуатацію в 1959 р”, – сказано у повідомленні бази відпочинку. “Рішенням Виконавчого комітету Київської міської Ради депутатів трудящих № 280 від 10 березня 1964 земельна ділянка в межах сучасного комплексу “Труханів” була закріплена за підприємством “Київенергоремонт”, – наголосили у комплексі “Труханів”. Починаючи з 70-х років, комплекс використовувався як база відпочинку для працівників виробничо-енергетичного об’єднання “Київенерго”, а з 2002 року – як база вихідного дня для працівників підприємств “Київенерго” і “Київенергоремонт”.

“З 2006 року комплекс “Труханів” надає послуги пляжного відпочинку для жителів і гостей столиці”, – зазначили у комплексі і додали, що їх щорічно перевіряють контролюючі органи.

Згідно з текстом рішення Окружного Адмінсуду Києва від 07 лютого 2013 року, ПАТ “Київенергоремонт” є правонаступником орендного підприємства “Київенергоремонт”, зареєстрованого Подільською районною у місті Києві державною адміністрацією 16.05.1995 р., має структурний відокремлений підрозділ “Труханів” який знаходиться за адресою: 01021 м. Київ, Паркова Дорога, 12.
Згідно з даними, вказаними в державних реєстрах, базою володіє екс-міністр Іван Плачков.


2011 рік. Кличко, Плачков батько і Плачков-син. З Вконтакте Григорія Плачкова

Майже 70% ПАТ “Київенергоремонт” належить ТОВ “РЕСЕТ”. Її засновником є Іван Плачков, його син Григорій Плачков та Брусов Олексій Ілліч, прізвище якого  часто зустрічається у державних реєстрах у компаніях, які підконтрольні Плачкову.


Дані державного реєстру

Крім того, Брусов напряму  володіє майже 3% ПАТ Київенергоремонт. Серед власників акцій ПАТ Київенергоремонт є ТОВ “Промгазінвест”. Її засновники: ПАТ “Центр Корпоративних рішень” і ТОВ “Київенергобуд”. Бенефіціарним власником вказаний знову ж таки Іван Плачков, а власником істотної участі – Брусов Олексій Ілліч. ПАТ “Центр Корпоративних рішень” напряму також є міноритарним власником акцій напряму. Директором цієї компанії зазначений Брусов Олексій Ілліч.

Ще одним співвласником акцій є ТОВ Імпульс-Т, засновником якого володіють також батько та син Плачкови.


Дані по ТОВ Імпульс-Т з держреєстрів. Клікніть для збільшення

Як відомо, з 2000 року по лютий 2005 року Іван Плачков був генеральним директором “Київенерго”. З середини двохтисячних “Київенергоремонт” регулярно виграє тендери на технічне обслуговування Київенерго.
З лютого 2005 року по 2006 рік Плачков був міністром палива та енергетики України в урядах Юлії Тимошенко та Юрія Єханурова, до 2007 року – Головою Одеської облдержадміністрації, а потім – радником екс-президента Ющенка.

_____________________________________________
Українська правда

Related posts