Подпишись

* Вы будете получать самые интересные новости Украины

Трендовые новости
22 Май 2022

Blog Post

Все рубрики

Знак Оклику | Everyday in Ukraine 

24-Apr-2012

Автор: : Роман Игоревич

Рубрика : Видео, Власть, Криминал, Мнения, Общество, СМИ, Точка Зрения

Метки: TVi, Видео, Влада, ДТП, Жерналисты, Злочин, Знак Оклику, Кримiнал, Расследование, Репортаж, Розслiдування

Шахрайська діяльність колекторів — фірм з вибивання боргів – набула таких масштабів, що під роздачу вже потрапляють навіть самі журналісти «Знаку Оклику». Зокрема, нашій Наталії Седлецькій, тій, що безстрашно виводила на чисту воду нафтогазових корупціонерів, які відмивали гроші сотнями мільйонів доларів, така собі колекторська фірма «Укрфінанси» нарахувала тисячу чотириста гривень неіснуючого боргу. Начебто за невчасно сплачені послуги кабельного телебачення. Оскільки Наталія сама відповідальна телевізійниця за кабельне телебачення сплачує вчасно та повністю, ми зацікавилися таким зухвальством колекторів. З’ясувалося, що вони організували масштабну схему шахрайського вибивання неіснуючих боргів. Шляхом залякування, тиску, погроз та навіть доведення найбільш нестійких боржників до самогубства.

Дмитро Гнап та Марія Усенко розслідували, як насправді працює цей шахрайський колекторський конвейєр з вибивання боргів, яких насправді немає.

17-Apr-2012

Автор: : Роман Игоревич

Рубрика : Видео, Власть, Киев, Криминал, Общество

Метки: Видео, Знак Оклику, Киев, Константин Усов, Лукьяновка, Лукьяновское СИЗО, Резонанс, Репортаж

Гучний резонанс в Україні та дуже скоро — у Європі. Масштабні перевірки по усіх українських тюрмах. Порушена кримінальна справа по Київському СІЗО. І розгляд питання у Верховній Раді. Все це — наслідки скандалу після оприлюднення в ефірі «Знаку Оклику» на ТВі спеціального розслідування нашого журналіста Костянтина Усова «Лук’янівка. Тюрма №1». Безпрецедентний розголос після розкриття шокуючої правди життя за тюремними ґратами у самому центрі Києва вже спричинив виділення урядом додаткового бюджетного фінансування на головну столичну тюрму. Я переконаний, що ми із фільмом потрапили в тему саме тому, що завдяки політиці влади в Україні тюрма поступово стає самодостатнім персонажем активного суспільно-політичного життя. Сьогодні тюрма, без сумніву, фактор публічної політики. Тюрма — на перших шпальтах газет. Тюрма — перша новина на ТБ. Одні тюрмою лякають. Інші тюрмою пишаються. Гасло нинішньої влади – сидітимуть усі! І першими — політичні опоненти режиму, який будує з усієї країни одну велику «Лук’янівську тюрму».
Костянтин Усов підсумував чого вдалося досягти за два тижні після оприлюднення свого безпрецедентного розслідування

04-Apr-2012

Автор: : Роман Игоревич

Рубрика : Видео, Власть, Киев, Криминал, Общество, СМИ, Точка Зрения, Украина

Метки: Знак Оклику, Константин Усов, Лукьяновское СИЗО, Расследование, Резонанс, Репортаж

Лук’янівська тюрма — це місце попереднього ув’язнення. Перебування в її темних камерах — не покарання, а запобіжний захід. Тобто, сюди можуть закрити будь-кого, хто опинився під підозрою, і в сучасній Україні для цього абсолютно не обов’язково бути справжнім злочинцем.

Оскільки саме Київський СІЗО тримає в інформаційному просторі перше місце за кількістю повідомлень про звірства, про тортури, про нелюдські умови тримання та дивні смерті у тюремних камерах, оскільки саме туди влада Януковича запроторює своїх ворогів, півроку тому ми поставили перед собою надзавдання — знайти спосіб показати людям справжню Лук’янівку. Справжню, а не ту, яку демонструють обраним ЗМІ.

13-Mar-2012

Автор: : Роман Игоревич

Рубрика : Everyday.in.ua, Видео, Власть, Криминал, Общество, СМИ, Точка Зрения

Метки: Видео, Власть, журналистика, Знак Оклику, Ирпень, криминал, Лес, Мнения, Расследование, Резиденция Залесье, Репортаж, Точка зрения

Податкова розпочала перевірки підприємств, які ЗМІ асоціюють з Юрієм Іванющенком. А його бізнес-партнер Іван Аврамов передав журналістам список підприємств, яким володіють Аврамов та Іванющенко. Що відбувається? Дізнався “Знаку оклику”, ТВі.

07-Mar-2012

Автор: : Роман Игоревич

Державні резиденції, мисливські угіддя, панські маєтки українських можновладців.
«Знак Оклику» єдина програма на українському телебаченні, що послідовно і детально розповідає, як за високими парканами огороджені від усіх українців наші можновладці на чолі із затятим мисливцем Президентом України кожен день покращують своє життя. Вже сьогодні. І от чергове розслідування – про державну резиденцію «Залісся», що за якихось півгодини їзди від столиці. Справа в тому, що ці найкращі для полювання величезні лісові угіддя у сорок тисяч гектарів території згідно Указу ще Президента Ющенка мали би стати національним парком. Куди, за законом, міг би потрапити кожен охочий. Але чужі там досі не ходять. Бо небезпечно.

28-Feb-2012

Автор: : Роман Игоревич

Рубрика : Видео, Власть, Криминал, Происшествия, СМИ, Украина

Метки: Видео, Директор, журналисты, Знак Оклику, Межигорье, нападение, Янукович

Директор державної резиденції “Залісся” напав на знімальну групу програми розслідувань “Знак оклику” (ТВі).

Про це повідомили в прес-службі телеканалу.

21-Feb-2012

Автор: : Роман Игоревич

Рубрика : Everyday.in.ua, Видео, Власть, Криминал, Общество, СМИ, Украина

Метки: Дорожный Контроль, ДПС, закрытие, Знак Оклику, Кобра, расследывание, Суд, Цензура

Продовження інтернет-війни держави проти народу. І тепер вже – відверта цензура у мережі. Ухвалою судді районного суду столиці закрили «Дорожній контроль» – дуже популярний серед автомобілістів і дуже нелюбий даїшникам онлайн-портал. І тільки за те, що одному з героїв його публікацій — такому собі майору ДАЇ ГетьмАнцеву, бачте, не сподобалися критичні коментарі на його адресу. Якщо так піде далі, то подібними судовими ухвалами за нібито образу когось у вільних коментарях можна буде спокійно закривати найбільш незручні для влади сайти. Реакція інтернет-спільноти була блискавичною – подібною до нещодавнього хакерського спротиву проти закриття піратського порталу ЕКС.ЮЕЙ. Хакери обвалили офіційний сайт ДАІ МВС України. Дмитро Гнап з’ясовував, чому судді своїми ухвалами закривають найпопулярніші інтернет-ресурси і де межа такого свавілля?

Related posts