Подпишись

* Вы будете получать самые интересные новости Украины

Трендовые новости
04 Июл 2022

Blog Post

Все рубрики

Знак Оклику. Секрети держрезиденції «Залісся» || Дмитро Гнап (Вiдео) | Everyday in Ukraine | Everyday in Ukraine 

07.Март.2012

_________________________________________ ====================================

Державні резиденції, мисливські угіддя, панські маєтки українських можновладців.
«Знак Оклику» єдина програма на українському телебаченні, що послідовно і детально розповідає, як за високими парканами огороджені від усіх українців наші можновладці на чолі із затятим мисливцем Президентом України кожен день покращують своє життя. Вже сьогодні. І от чергове розслідування — про державну резиденцію «Залісся», що за якихось півгодини їзди від столиці. Справа в тому, що ці найкращі для полювання величезні лісові угіддя у сорок тисяч гектарів території згідно Указу ще Президента Ющенка мали би стати національним парком. Куди, за законом, міг би потрапити кожен охочий. Але чужі там досі не ходять. Бо небезпечно.

Начальнику державної резиденції Залісся так не сподобалося розслідування нашого журналіста Дмитра Гнапа, що він кинувся на нього з кулаками. Вирішуйте самі — хто правий.

Між іншим, начальника державної резиденції Залісся Віктора Камінецького Державне управління справами Адміністрації Президента України відсторонило від роботи — поки не завершиться розслідування правоохоронцями інциденту із журналістом нашої програми. Ми вважаємо, що зухвалі насильницькі дії чиновника можна кваліфікувати як злочин за статтею 171 кримінального кодексу України — перешкоджання законній журналістській діяльності. Ми знову не втомлюємося повторювати для усіх антигероїв наших розслідувань: чіпати журналістів каналу ТВі — собі дорожче. Ніколи, чуєте, ніколи не розпускайте руки.

загрузка…

Related posts