Подпишись

* Вы будете получать самые интересные новости Украины

Трендовые новости
09 Авг 2022

Blog Post

Все рубрики

Знак Оклику, Видео, Журналистика, Расследование, точка зрения, Мнения, Репортаж, Власть, Криминал, Резиденция Залесье, Ирпень, Лес | Everyday in Ukraine 

13-Mar-2012

Автор : Роман Игоревич

Рубрика : Everyday.in.ua, Видео, Власть, Криминал, Общество, СМИ, Точка Зрения

Метки: Видео, Власть, журналистика, Знак Оклику, Ирпень, криминал, Лес, Мнения, Расследование, Резиденция Залесье, Репортаж, Точка зрения

Податкова розпочала перевірки підприємств, які ЗМІ асоціюють з Юрієм Іванющенком. А його бізнес-партнер Іван Аврамов передав журналістам список підприємств, яким володіють Аврамов та Іванющенко. Що відбувається? Дізнався “Знаку оклику”, ТВі.

Конфлікт журналістів каналу ТВі та начальника Державної резиденції «Залісся» Віктора Камінецького набирає обертів. Як відомо, чиновник накинувся із кулаками на знімальну групу «Знаку Оклику», яка вирішила поцікавитися у нього, чому не виконується Указ Президента про створення на території закритої урядової резиденції «Залісся» відкритого для громадян національного парку. І поки міліція та прокуратура Київської області проводять дослідчу перевірку інциденту, Комітет Верховної Ради з питань свободи слова та інформації вирішив розглянути цю ситуацію на своєму засіданні. Наші журналісти вже отримали запрошення взяти у ньому участь від новообраного голови Комітету Юрія Стеця. варто очікувати від нього і все таке. Як стало відомо «Знаку Оклику», начальства резиденції «Залісся» порушує закони України далеко не вперше. До нашої програми звернувся чоловік, якого торік затримали у лісі на території резиденції, що давно мала би стати відкритим для усіх відвідувачів національним парком. Йому не тільки виписали штраф, а ще й конфіскували мотоцикл. Як з’ясувалося, протизаконно. Так згодом вирішив суд, куди звернувся потерпілий. І хоча чоловік домігся скасування штрафних санкцій і має на руках рішення про повернення конфіскованого транспортного засобу, виконувати судові вердикти начальство «Залісся» не поспішає.

«Знак Оклику» і надалі послідовно викриватиме зухвалих українських чиновників — і маленьких, і великих — які за давньою звичкою продовжують, ховаючись у тіні, робити свої негідні справи.

Місто Ірпінь — під Києвом. Настільки мальовниче, що на його гербі зображено соснову гілку. От тільки сосен там вже майже не залишилося. Сквери та парки, якими колись пишалося місто та його мешканці, активно вирубують та забудовують. А тих, хто намагається цьому протистояти — нещадно б’ють. Винних міліція знайти не може. Чи, можливо, просто не хоче? Адже земельну комісію міської ради Ірпеня очолює Олена Мельник — рідна сестра Петра Мельника, впливового депутата від Партії Регіонів та ректора місцевої Податкової академії. З якого такого дива міська рада скасувала вісім своїх попередніх рішень про створення паркових зон у місті та віддала їх під забудову житлом на офісами?

Досліджував Дмитро Гнап.

Кров із молоком. У редакцію нашої програми надійшов лист із проханням приїхати і розібратися у ситуації. У райцентрі Криве Озеро, що на кордоні Одеської та Миколаївської областей, міліція розслідує жорстоке вбивство підприємця, який приймав у селян молоко на переробку. Одна з версій — жорстка конкурента боротьба на місцевому молочному ринку. Власне, молочні війни тривають на усіх рівнях. Високі чиновники звітують про успішні переговори з Росією, яка закрила кордони для українських сирів. Аби у цій ситуації втримати закупівельні ціни на молоко, Кабінет міністрів закрив ринок для імпорту білоруської продукції. Тим часом українському селянину давно вже вигідніше зарізати корову, ніж здавати її молоко перекупникам за копійки. Адже за свій шлях від хліву до столу воно дорожчає більш ніж ушестеро. Чому? Тему досліджував Денис Бігус.

Related posts