Депутат бив дитину головою в пісок за те, що посміла в ньому гратися

Прокурор Волинської області порушив кримінальну справу проти депутата Ковельської районної ради Сергія П., який побив чужу дитину. Про це повідомили у прес-службі прокуратури області, уточнивши, що справу порушено за ознаками злочину, передбаченого ч.1 ст. 296 Кримінального кодексу України (хуліганство).

http://4.bp.blogspot.com/-8bzXEQgwufw/TadMxQI_PSI/AAAAAAAAAAU/P3rh-sLi6aE/s1600/maatschapijleer+blog+tekst+3.jpg

За даними прокуратури, 20 квітня депутат Ковельської районної ради, перебуваючи на подвір`ї багатоповерхового будинку за місцем свого проживання, грубо порушуючи громадський порядок, діючи з особливою зухвалістю, умисно, з хуліганських міркувань схопив за шию малолітнього хлопчика, який грався в піску, привезеному депутатом для ремонту оселі.

Утримуючи дитину, зловмисник бив її головою в пісок, доки один зі свідків події підбіг та вирвав малюка з його рук, йдеться у повідомленні.

Хлопчик отримав легкі тілесні ушкодження й дуже злякався, додали в прокуратурі.

«Порушення цієї кримінальної справи має на меті захист законних прав та інтересів дитини, — підкреслив прокурор області Андрій Гіль, — адже потерпілий хлопчик є малолітнім і не може самостійно захистити свої права».

Слідство у кримінальній справі, порушеній щодо депутата районної ради, проводитиме Ковельська міжрайонна прокуратура.


За матеріалами: Уніан

Роман Игоревич

Admin of an www.everyday.in.ua web site

Next Post

Ядерная реакция на Фукусиме продолжается

Ср Май 11 , 2011
На втором и четвертом блоках АЭС «Фукусима-1» цепная реакция возобновилась спустя 12 дней после землетрясения и цунами. Об этом, оговариваясь, что информация о происходящем на разрушенной станции очень скудна, заявил профессор Токийского университета Тецуо Мацуи (Tetsuo Matsui). К такому выводу он пришел, анализируя соотношение между содержанием двух продуктов распада – […]

Analytics Plugin created by Web Hosting