Поліція сприяє тітушкам, які захопили підприємство «Житомирські Ласощі» (ВІДЕО)

В Житомирі продовжується пограбування захопленої озброєними злочинцями кондитерської фабрики “ЖЛ”.

“Тітушки”, які 30 грудня захопили житомирську кондитерську фабрику, продовжують утримувати територію підприємства та грабувати склад – наразі повністю розкрадають склад готової продукції, частина обладнання пошкоджена, інша – демонтується і вночі вивозиться з фабрики, передає кореспондент UA1.

Водночас співробітники ДСО та поліції, які контролюють периметр підприємства і центральний вхід, ніяк не перешкоджають протиправним діям молодиків. Навпаки, спілкуються з кураторами “тітушок” і по-приятельськи щось обговорюють. При цьому поліція не реагує на погрози життю та здоров’ю журналістів з боку невідомих з кримінальною зовнішністю, які намагаються уникнути фотографування.

Разом з тим, в адміністративному корпусі фабрики „ЖЛ” продовжує знаходитись керівництво підприємства. Через те, що злочинці відключили будівлю від електроенергії, опалення та води, люди перебувають в холодній будівлі за 19-градусного морозу надворі, та не можуть покинути приміщення – „тітушки” заблокували двері зовні.

В той же час, співробітники ДСО перешкоджають працівникам фабрики приносити і передавати їжу та ліки заблокованим колегам: вони відштовхують жінок та літніх чоловіків від будівлі, пояснюючи свої протиправні дії тим, що „керівництво дало таку команду”.

Зазначимо, що наразі власник фабрики Ігор Бойко також знаходиться всередині адмінбудівлі, а за розвитком ситуації пильно стежить посольство США, громадянином яких є Бойко.

Наголосимо, що телефони керівництва області не відповідають. Також неможливо вийти на зв’язок з головою ОДА, мером Житомира, керівником  УМВС Житомирщини чи його замом та керівником місцевого управління СБУ.

У свою чергу ряд ЗМІ передає про погроми та про другу сторону конфлікту. В будь-якому разі ми спостерігаємо за ситуацією та намагаємося встановити істину.

____________________

Джерело: THE FORMAT

====================

Роман Игоревич

Admin of an www.everyday.in.ua web site

Next Post

На границе с РФ получил смертельное ранение украинский военный

Вс Янв 3 , 2016
Об этом в Facebook сообщила пресс-секретарь Главного управления Национальной полиции в Луганской области Татьяна Погукай. «2 января в Станично-Луганский отдел полиции поступило сообщение медиков о том, что 1 января в приемное отделение Станично-Луганской ЦРБ был госпитализирован военнослужащий ВСУ 1975 года рождения (диагноз — огнестрельное ранение брюшной полости), который скончался в […]

Analytics Plugin created by Web Hosting