Справедливiсть но «нашому»…За стрілянину у барі, яку влаштував київський суддя, покарали постраждалого.

Тракторист Олександр Куча, в якого минулого року стріляв столичний суддя Євген Вовк, отримав два роки обмеження волі умовно.

Чоловіка визнали винним у нападі на суддю, а використання вогнепальної зброї Вовком визнали правомірним самозахистом, повідомляє 5 канал.

http://www.hopeforpeople.org/content/u/image/%D1%81%D1%83%D0%B4.jpg

«Призначити Олександру Кучі покарання за ч.2 ст.296 КК України — два роки обмеження волі. Згідно ст.75 КК України, вирок в частині обмеження волі, вирок не приводити до виконання, звільнивши його від відбування покарання в основній частині з випробуванням. Встановивши термін — 2 роки», — оголосив суддя Канівського міськрайонного суду Володимир Дубинець.

Крім того, таке ж покарання отримав й інший селянин Володимир Лисенко, який допомагав Кучі у результаті стрілянини.

Коментуючи рішення суду, Куча сказав: «Протів власті, короче, не попреш ніяк. Що хотять — те роблять. Свободно можна видавать оружиє. Хай стріляють, хай собі отдихають. Воно, навєрно, так і єсть, і так і буде. Поки за них не візьмуться нормально, нормальна власть. По другому — ніяк».

У тілі хлопця досі залишається куля, яку лікарі не виймають через загрозу параліча.

Як відомо, минулого року у селі Бобриця на Черкащині суддя Дарницького райсуду Києва Євген Вовк кілька разів вистрілив у місцевого мешканця з пістолета «Макаров».

У результаті сварки у барі, що переросла у бійку зі стріляниною, селянина привезли до лікарні з трьома кулями в тілі. Водночас слідство одразу визнало Вовка потерпілим, а Кучу звинуватило в нападі.

УкрПравда

Роман Игоревич

Admin of an www.everyday.in.ua web site

Next Post

Аделаджа арестован???(ОБНОВЛЕНО)

Чт Июн 2 , 2011
СБУ задержала пастора «Посольства Божьего» Сандея Аделаджу Задержание провели сразу две бригады спецподразделений СБУ — такой информацией делятся свидетели инцидента с корреспондентом Информационного Агентства Экспрессинформ.

Analytics Plugin created by Web Hosting