Цирк: МВС не знайшло криміналу у фальсифікації голосування. (ДОКУМЕНТ)

МВС відмовило у порушенні кримінальної справи за фактом фальсифікації голосування у Верховній Раді з незаконним використанням картки Володимира Ар`єва. Про це депутат написав у своєму «Facebook».

«За інформацією управління комп`ютеризованих систем Апарату Верховної Ради, ідентифікувати, яка картка була активована під час голосування, неможливо», — заявили в МВС.

«Фактів несанкціонованого втручання в роботу системи голосування «Рада-3″ працівниками управління комп`ютеризованих систем Апарату Верховної ради, не виявлено», — зазначено у відповіді на запит.

В міліції також вказали, що в регламенті ВР не міститься положень про порядок використання електронних карток для голосування.

«Обмеження щодо виготовлення карток відсутні, також не визначено механізмів регулювання порядку їх виготовлення, видачі народним депутатам тощо, що у свою чергу створює можливість усупереч вимогам законів України передавати картки для голосування іншим народним депутатам», — зазначили в міліції.

За словами Ар`єва, йому залишається після цього лише звертатися в суд.

Карткою Ар`єва проголосували за зміни в Конституцію, коли він сам із карткою був у США.

Клікабельно:


За матеріалами: Уніан

InФoporn

Роман Игоревич

Admin of an www.everyday.in.ua web site

Next Post

Мегалегалайз: комісія ООН закликала всі країни легалізувати наркотики

Чт Июн 2 , 2011
Глобальна комісія Організації Об’єднаних Націй (ООН) прийшла до висновку, що легалізація наркотиків у всьому світі і припинення кримінального переслідування наркоманів будуть більш ефективні, ніж війна проти розповсюдження наркотичних речовин, передає РБК з посиланням на BBC. До складу комісії увійшли колишній генеральний секретар ООН Кофі Аннан і колишні президенти Мексики, Колумбії […]

Analytics Plugin created by Web Hosting