Мегалегалайз: комісія ООН закликала всі країни легалізувати наркотики

02.Июнь.2011

Глобальна комісія Організації Об’єднаних Націй (ООН) прийшла до висновку, що легалізація наркотиків у всьому світі і припинення кримінального переслідування наркоманів будуть більш ефективні, ніж війна проти розповсюдження наркотичних речовин, передає РБК з посиланням на BBC. До складу комісії увійшли колишній генеральний секретар ООН Кофі Аннан і колишні президенти Мексики, Колумбії і Бразилії.

http://cannabis-nature.ru/legalize/legalize_it.jpg

У експертній доповіді відзначається, що боротьба з наркотиками призвела лише до посилення наркоторгівлі та організованої злочинності. При цьому вона обходиться платникам податків в мільйони доларів і забирає життя тисяч людей.

За даними ООН, вживання опіумниих речовин зросло з 1998 по 2008 рр. на 35%, кокаїну — на 27%, марихуани — на 8,5%. Автори доповіді виступили з критикою на адресу урядів тих держав, які вважають методи боротьби з розповсюдженням наркотиків ефективними.

Члени комісії переконані, що «політичні діячі та громадські особи повинні знайти в собі мужність визнати публічно: є переконливі докази того, що стратегії боротьби з наркотиками на основі силових засобів не можуть вирішити цю проблему, у війні з наркоманією неможливо здобути перемогу».

Комісія піддала особливо жорсткій критиці США, зазначивши, що американські влади мають відмовитися від криміналізації антинаркотичних кампаній. У свою чергу голова відділу по боротьбі з наркоманією в Білому домі Джил Керліковске залишилася незадоволена висновками комісії ООН. За її словами, наркоманія — це захворювання, яке «можна успішно вилікувати».


За матеріалами: РБК

ИНФОПОРН
загрузка...
Share this Post :

Comments are closed.

Analytics Plugin created by Web Hosting