В будівлі Мінюсту напали на журналіста LB.ua Максима Требухова

05.Февраль.2016

Пише в своєму фейсбуку Богдан Тицький:

«Щойно в Мінюсті на журналіста ЛБ Максима Требухова напали працівники поліції. Він впізнав присутнього тут екс-беркутівця, що на Майдані розбив йому голову. Коли Максим хотів його затримати, щоб написати заяву про злочин, поліцаї накинулись на журналіста, витягли беркутівця і побили журналіста

Реформа нової поліції»

Напад на Макса Требухова

Нагадаємо. Сьогодні був анонсовий особистий прийом міністра юстиції Петренка. Прийшло дуже багато людей та родичів політв’язнів, прочекавши на міністра вони зайняли його кабінет.

Кабінет міністра Юстиції

Макс відповів нам(everyday.in.ua) що Він цілий, але жалко навушники.

Оновлено (13:48):

Макс Требухов написав у своєму Фейсбуку про те що сталося (приводимо текст в оригіналі):

«Люди добрі
спокійно
Зі мною все добре
мене ніхто не бив і навіть не намагався
просто звернулись до співробітника МВД з проханням щоб він представився, бо він навіть не поформі там був (хоча як завжди), бо тре було в заяву на них написати хоть якісь прізвища, Бо писати що ВАДІК ГУМЕН (вин же РЕЖИМНИЙ ОБЬЄКТ) и дві невстановлені особи не хотілось. Одна особа з рацією таки представилась, а друга, на скількі розумію начальник тієї богодельні, почав штовхати мене, та намагався пройти через мене, На жаль, завдяки вадіку йому вдалося втекти до приїзду справжніх копів, але заяву вручили слідакам, котрі під час того бардаку стояли обісравшись і мовчали.
Я цілий і неушкоджений, роблю матеріал для новини про це все, дякую всім за турботу.»

Оновлено (14:32):

Подробиці з’явилися і на сайті LB.ua

___________________________

Слід також згадати, що буквально вчора РАДА проголосувала за кримінальну відповідальність за перешкоджання журналістській діяльності.

===========================
загрузка...

Comments are closed.

Analytics Plugin created by Web Hosting