Мер Одеси Труханов – російський паспорт і офшори

Мер Одеси Геннадій Труханов є громадянином Російської Федерації. Труханов є засновником низки офшорних фірм на Британських Віргінських островах, які, в свою чергу, контролюють понад два десятки підприємств в Україні.

Геннадий Труханов
Тільки за 2015 рік пов’язана з ними група «РОСТ» отримала бюджетних коштів на ремонти доріг на 270 млн. грн. в Одесі та Києві. Загалом за останні чотири роки група «РОСТ» заробила на державних тендерах понад 2 мільярди гривень.
Слідство отримало доступ до документів одного з найбільших реєстраторів офшорних компаній – Mossak&Fonseca. Тепер ми можемо побачити імена реальних власників компаній замість підставних осіб.

Слідство.Інфо – незалежна агенція журналістських розслідувань, що спеціалізується на масштабних корупційних оборудках та гучних кримінальних злочинах. Безкомпромісно, глибоко, цікаво.

Роман Игоревич

Admin of an www.everyday.in.ua web site

2 thoughts on “Мер Одеси Труханов – російський паспорт і офшори

Comments are closed.

Next Post

Число жертв конфликта в Нагорном Карабахе растет

Пн Апр 4 , 2016
Трое азербайджанских военных погибли за прошедшие сутки в зоне боевых действий на карабахском фронте. Поинформации Министерства обороны Азербайджана, азербайджанские военнослужащие пали в боях при отражении атак армянской стороны, которая пытается вернуть под свой контроль занятые Азербайджаном территории на Агдере-Тертерском и Ходжавенд-Физулинском направлениях фронта, передает trend.az. Как сообщают в Минобороны, армянская […]
nagorno-karabakh

Analytics Plugin created by Web Hosting