Алієв хоче відсудити квартиру у колишньої дружини через борг у 200 тисяч доларів

15.Ноябрь.2016

Екс-футболіст київського “Динамо” Олександр Алієв має борг у розмірі 200 тисяч доларів.

Про це кореспонденту ІНФОРМАТОРа повідомило власне джерело із оточення спортсмена.

Наразі Олександр Алієв судиться із колишньою дружиною Тетяною Алієвою через квартиру, у якій проживають Тетяна та їх спільні діти. На такий крок екс-гравець столичного клубу пішов через свої борги.

Після виходу із “Динамо” Алієв анонсував новий контракт із зарубіжним клубом, та позичав гроші у друзів та знайомих. В результаті Алієв “умудрився” назбирати боргів на 200 тисяч доларів.

Зокрема, у свого кума Олександра Щура, Алієв позичив 80 тисяч доларів.

Футболісту Олегу Гусєву Алієв завинив від 30 до 40 тисяч доларів, але найбільшу суму Олександр винен власнику мережі ломбардів Євгену Розману, через що з останнім у екс-футболіста часто виникали суперечки. Олександр досі не повернув борг, тому конфлікт між ними триває.

Окрім цього, Олександр Алієв часто позичав у різних людей суми до 5 тисяч доларів, а потім уникав спілкування, щоб відтягнути повернення боргу.

Сьогодні Олександр Алієв хоче виїхати з України, проте для цього йому потрібно знайти кошти на повернення боргів та організацію життя за кордоном – ці гроші екс-футболіст планує виручити із продажу квартири.

Як відомо, протягом останнього року спортсмен став зловживати алкоголем та наркотиками. До розлучення із дружиною Тетяною Алієвою призвело те, що екс-“динамівець” бив її та дітей у стані алкогольного та наркотичного сп’яніння. Окрім того, Тетяна Алієва звинуватила чоловіка у зрадах.

За фактом побиття сина і дружини до Єдиного реєстру досудових розслідувань було внесено провадження за ознаками злочину, передбаченого частиною 1-ї статті 125 КК України – «Умисні легкі тілесні ушкодження».

Крім того, за словами Тетяни Алієвої, футболіст, іще будучи з нею в шлюбі, закрутив роман із заможною розлученою жінкою 45 років, яка виховує трьох дітей.

“Виходить, Алієв займається чужими нащадками, забуваючи про своїх власних. Підозрюю, що він закрутив роман заради грошей, розраховуючи, що нова пасія покриє всі його борги”, – прокоментувала скандал Тетяна виданню “Теленеделя“.

Іще будучи в шлюбі, Олександр шантажував дружину тим, що розповість ЗМІ про її пристрасть до наркотиків.

У листопаді цього року п’яного Олекснадра Алієва побили у столичному ресторані “Лео”.

Нагадаємо, учора Олександр Алієв після короткочасного повернення до колишньої дружини вступив із Тетяною Алієвою у новий конфлікт та, імовірно, побив жінку.
загрузка...

Comments are closed.

Analytics Plugin created by Web Hosting