На Дніпропетровщині циркулює грип переважно штаму “Гонконг”

У Дніпропетровській області циркулює переважно вірус грипу штаму H3N2 (гонконгський).

Про це в ефірі телеканалу 112 Україна повідомила начальник відділу лікувально-профілактичної допомоги дітям і матерям департаменту охорони здоров’я Дніпропетровської ОДА Наталія Шмалько.

“У нас з понеділка в області оголошено епідемію грипу. Область є дозорною з епіднагляду за циркуляцією вірусу грипу. Відзначається переважно циркуляція грипу типу Н3N2. Цей вірус небезпечний більше для дітей раннього віку та для літніх людей старше 60 років”, – говорить Шмалько.

Вона також зазначила, що у дівчинки, яка померла у Кривому Розі від грипу, виявлено саме “гонконгський” вірус.

“На жаль, у цієї дівчинки захворювання протікало злоякісно і блискавично. Все тривало два дні. Під час анатомічного розтину був виділений грип А, тип Н3N2. Батьки викликали бригаду швидкої допомоги на початку захворювання. Допомогу було надано. Але надалі… це лічені години – і дитина померла від даного вірусу”, – додала Шмалько.

Таким чином, кількість померлих від грипу в Україні досягла чотирьох осіб.

Роман Игоревич

Admin of an www.everyday.in.ua web site

Next Post

Українські політики не хочуть свідчити проти Януковича, – ФБР

Пт Дек 16 , 2016
Найбільша проблема у розслідуванні справи Януковича – це свідки. Про це заявила спеціальний агент Федерального бюро розслідування США Карен Грінвей, – пише Радіо Свобода. Грінвей протягом 18 місяців розслідує справу стосовно повернення грошей, виведених з України. Вона повідомила, що за цей час її команда зібрала і передала до ГПУ низку […]
Рада

Analytics Plugin created by Web Hosting