Троян особисто контролюватиме розслідування ДТП, у якому загинув брат поета Полежаки

Виконувач обов’язків голови Національної поліції України Вадим Троян взяв під особистий контроль розслідування аварії, у якій загинули брат та племінниця поета Артема Полежаки. 

Про це на своїй сторінці у Facebook розповів народний депутат від Радикальної партії Олега Ляшка Андрій Лозовий, — передає ІНФОРМАТОР.

“Щойно розмовляв з в.о. голови Національної поліції Vadim Troyan.

Він бере під особистий контроль розслідування резонансного ДТП у Харкові, внаслідок якого загинули рідний брат і племінниця українського поета Artem Polezhaka.

Певен, убивця Мороз Павло Іванович, який знаходився за кермом у нетверезому стані і до трагедії на Салтівському шосе зчинив ще два ДТП, не уникне суворого покарання за законом.

А що в тюрмі зроблять з дітоубивцею – здогадаєтесь самі”, – написав парламентар.

Нагадаємо, 27 грудня 2016 року у Харкові на Кільцевій дорозі у ДТП загинули Олександр Полежака і його донька Ярослава. Експертиза підтвердила, що водій, який спричинив ДТП, був нетверезим. Він не постраждав і пропонував хабар поліцейським, які працювали на місці ДТП.

Роман Игоревич

Admin of an www.everyday.in.ua web site

Next Post

Правильно выбираем польский институт

Пн Янв 9 , 2017
На сегодняшний день вполне реально окончить институт за границей и начать профессиональную карьеру за рубежом. Если вы планируете учиться в польском вузе, следует обратить внимание на несколько нюансов. Престижность вуза. Во время собеседования будущий работодатель обратит внимание какой вуз вы окончили, не придавая особенного значения, является ли данный институт частным […]
Университеты ВСБ

Analytics Plugin created by Web Hosting