Антиросійські санкції майже не впливають на економіку ЄС, – Єврокомісія

Запроваджені Європейським Союзом економічні секторальні санкції відносно Росії у відповідь на агресію проти України мають мінімальний вплив на економку самого Співтовариства.

Про це у Брюсселі заявила речник Єврокомісії Майя Косьянчич, – пише Укрінформ.

«Відносно конкретного впливу я можу сказати, що він є мінімальним на економіки країн-членів», – наголосила представник Єврокомісії.

У керівній інституції також повідомили, що Єврокомісія здійснює регулярну оцінку економічного впливу санкцій на тлі рецесії в Росії та інформує про це Комітет постійних представників країн-членів при Раді ЄС.

«Оцінки є всеохоплюючими та грунтуються на офіційних даних, отриманих від країн-членів. Відтак, результати є об’єктивними», – заявили у Єврокомісії.

Як наголосили в ЄС, уведені обмежувані заходи є сильним сигналом для керівництва РФ: дестабілізація України та будь-яких інших сусідніх європейських країн призведе до втрат російської економіки.

«Починаючи з кінця 2014 року, російська економіка перебуває у глибокій рецесії. У 2015 році ВВП країни скоротився на 3,7%, а в 2016-му ще на 1%», – нагадали в ЄС.

Водночас, додали в Єврокомісії, зворотній ефект санкцій для економіки ЄС є обмежений та повністю керований.

Як повідомляв Укрінформ, черговий пакет антиросійських санкцій продовжено на подальші півроку та діятимуть до 31 липня 2017 року.

За політичним рішенням ЄС, санкції триватимуть, поки РФ не виконає у повному обсязі Мінські домовленості.

Роман Игоревич

Admin of an www.everyday.in.ua web site

Next Post

В Турции на заводе прогремел взрыв (ВИДЕО)

Пт Янв 13 , 2017
Взрыв прогремел на заводе в городе Диловасы на западе Турции, один человек погиб, 15 пострадали. Взрыв произошел в котле для плавления металлолома на заводе в промзоне города, – пишет РИА Новости. “В результате аварии погиб один рабочий, 15 человек ранены. Состояние раненых удовлетворительное”, — заявил мэр города Мехмет Арслан. На место стянуты кареты скорой […]
Турция Карта

Analytics Plugin created by Web Hosting