В Україні з’являться своя Кіноакадемія та кінопремія

Одеський міжнародний кінофестиваль став ініціатором створення Української Кіноакадемії та проведення першої Національної Кінопремії.

Українська Кіноакадемія заснована з метою підтримки та розвитку національного кінематографу, а Національна Кінопремія стане єдиною нагородою в галузі кіно, що об’єктивно відзначить досягнення вітчизняних кінематографістів, – повідомили у прес-службі Одеського кінофестивалю.

“Щоб не мучити вас довгими описами, скажу просто – це український “Оскар”! Церемонія вручення вже 20 квітня, в зв’язку з чим ми з командою хвилюємося вже тиждень і готуємося на надсвітовій швидкості”, – повідомила керівник PR-відділу кінофестивалю Катерина Звездіна.

Одеський міжнародний кінофестиваль
Фото: Youtube

Роман Игоревич

Admin of an www.everyday.in.ua web site

Next Post

Социальный кризис ближайшего будущего, который очевиден уже сегодня

Вт Фев 14 , 2017
В прошлом году форум в Давосе проходил под лозунгом «Четвертая индустриальная революция». Идеологическое обоснование этого лозунга было представлено в новой одноименной книге основателя и бессменного президента Всемирного экономического форума швейцарского экономиста профессора Клауса Мартина Шваба. В этом году на форуме в Давосе разговор о четвертной индустриальной революции был продолжен. Пишет […]
социальный Кризис

Analytics Plugin created by Web Hosting