У Грузії пройдуть навчання НАТО за участю українських військових

Багатонаціональні військові навчання НАТО “Гідний партнер – 2017” (Noble Partner – 2017) пройдуть в Грузії в кінці липня 2017 року.

Багатонаціональні військові навчання НАТО “Гідний партнер – 2017” (Noble Partner – 2017) пройдуть в Грузії в кінці липня 2017 року.

Це треті за рахунком навчання Noble Partner в Грузії і в цьому році вони будуть наймасштабнішими, – повідомляє Грузія Онлайн.

Крім грузинських військових в них візьмуть участь військовослужбовці з 10 країн членів і партнерів НАТО – США, Великобританії, Німеччини, Туреччини, Іспанії, Румунії, Словенії, Вірменії, Азербайджану та України.

Метою навчань буде посилення обороноздатності Грузії, підвищення сумісності з військовими підрозділами країн-членів і партнерів НАТО, формування і розвиток регіональних і єдиних партнерських можливостей, а також поліпшення аспекту логістичного та оперативного планування і виконання.

Россия-НАТО

В ході навчань, тривалість яких поки не відома, військові виконуватимуть різні бойові завдання.

Військові з країн-членів і партнерів НАТО вже знаходяться в Грузії і ведуть роботу з планування навчань.

Перші навчання “Гідний партнер” відбулися в Грузії в 2015 році. Тоді в них взяли участь військові з Грузії і США. У 2016 році до навчань підключилися військовослужбовці з Великобританії. Тоді ж вперше на навчаннях були використані американські танки типу M1A2 Abrams і бойові машини піхоти M2 Bradley.

 

Роман Игоревич

Admin of an www.everyday.in.ua web site

Next Post

Станислав Речинский: "Харьковская умиральня"

Вт Мар 21 , 2017
Был вечером в больнице на Харьковском массиве. Она не переполнена. Она затоплена телами.
Красный Хутор

Analytics Plugin created by Web Hosting