Фото сьогоднiшньоï сутички пiд Лук’янiвським СIЗО

Влада поспіхом намагається заглушити голос громадськості, котра вимагає дотримання норм Закону і Конституції

Екстренним чином КМДА подала позов до суду про заборону мирних зібрань громадян на підтримку законності і правопорядку, які були викликані неправосудним рішенням про взяття під варту колишньої Прем’єр-міністра України Юлії Тимошенко. Про судове засідання активістів повідомили за півгодини до розгляду позову.
Засідання відбудеться за адресою вул.Командарма Каменєва, 8, корп.1, зала 16, суддя Аблов.


КМДА подала позов до кількох народних депутатів України, які встановили громадські приймальні на Хрещатику, 42 біля входу до Печерського суду і в пожежному порядку розширила позовні вимоги, заявивши позов проти голови правління Коаліції учасників Помаранчевої революції Сергія Мельниченка про заборону мирного зібрання громадян на підтримку законності в Україні біля Лук’янівського СІЗО.

— Ми не відносимо себе до числа прихильників Тимошенко, — підкреслює Снргій мельниченко, — проте я і мої товариші є твердими прихильниками законності. Тому сьогодні ми вийшли на підтримку партії «Батьківщина», члени якої вимагають звільнення свого лідера — адже рішення про взяття Тимошенко під варту відверто суперечить нормам Кримінально-процесуального кодексу України.

— Ми вважаємо, — продовжує Мельниченко, — що досить водити козу по Хрещатику, час переходити до рішучіших дій. Ми закликаємо усіх громадян України, котрі хочуть жити у державі, де є закон і право, приєднатися до акції на захист незаконно ув’язненої громадянки Тимошенко. Адже, якщо дозволити беззаконня один раз, наступного разу воно може вдарити будь-кого з нас.
Ми піднімаємо прапори волі і закону над Майданом Незалежності.

PRESS_служба Коаліціі Учасників Помаранчевоі Революціі (КУПР) спецiально для Everyday.in.ua

Роман Игоревич

Admin of an www.everyday.in.ua web site

Next Post

Незалежного правосуддя в Україні не існує... +Фото нiчного мiтингу.

Вс Авг 7 , 2011
…доведено Окружним Адміністративним судом Києва. Рішення Окружного Адміністративного суду: — Будь-які акції на усьому протязі вулиці Хрещатик та Майдані Незалежності заборонити всім організаціям (у тому числі і «Тимошенко до відповідальності» Олега Калашникова — прес-служба КУПР) з 7 по 31 серпня. — «Батьківщині» і КУПР заборонити проведення будь-яких акцій на Майдані […]

Analytics Plugin created by Web Hosting