Ванна Jacob Delafon – висока якість, довговічність в користуванні, невелика ціна придбання

29.Август.2018

Інтернет-магазин Сантехрай пропонує в широкому асортименті ванни від цієї компанії виробника. Є в наявності вироби різної форми, ємності, призначені для розміщення з лівого чи правого боку, по середині ванної кімнати, з розміщеними в різних місяцях технологічними отворами для підключення комунікацій і аксесуарів.

Вони виготовленні із чугуна, на який не впливають негативним чином сильні удари навіть достатньо твердими предметами. Спеціальне покриття — високоякісна емаль не допускає виникнення корозійних процесів та подряпин на поверхні, що суттєво збільшує період їх експлуатації. Тому виробник і надає користувачам 30 річну гарантію на них. Чугунні ванни мають достатньо велику вагу, яка забезпечує їм підвищений рівень стійкості на любій рівній поверхні. Окрім цього матеріал виготовлення забезпечує їм здатність швидко нагріватись та набагато довше утримувати тепло в порівнянні з виробами із сталі.

Розміщена в вашому домі ванная Jacob Delafon є показником гарного смаку, того, що господар цінує надійність, довговічність, комфорт та зручність у користуванні.

Ванна для дому

Французька компанія Jacob Delafon, яка виникла в далекому 1926 році має великий досвід виготовлення такої продукції. Її ванни відомі і користуються підвищеним попитом у всьому світі. Їх велика різноманітність дозволяє знайти і придбати виріб який гармонічно віллється в той чи інший інтер’єр ванної кімнати.

 

Компанія виготовила більше ніж 10 серій ванн, над створенням яких працювали найкращі французькі інженери і дизайнери. І результат дійсно вражає. Вироби являються еталоном високої якості, практичності і зручності у користуванні. Вони не тільки допомагають розслабитись, зняти напругу в тілі, а й прикрашають приміщення ванної кімнати, забезпечують йому привабливий зовнішній вигляд.

 

Ванни Jacob Delafon дуже довговічні та зручні у користуванні тому що:

 • виготовленні по особливій технології. Вони піддаються обробці температурою, що перевищує 800 градусів по Цельсію.
 • виготовленні із особливого сплаву чугуна, який відрізняється від інших підвищеною міцністю, стійкістю до механічного впливу та різних вагових навантажень;
 • мають анатомічну форму корпусу, заглиблення для розміщення голови та рук, ніжки, які дозволяють регулювати висоту ванни;
 • поверхня ванни має покриття, яке не допускає вільного ковзання, що забезпечує підвищений рівень комфортності користування виробом.

Переваги ванн від цієї компанії виробника

 • широкий асортимент виробів, із якого можна гарантовано підібрати ванну у відповідності до вимог того чи іншого, навіть дуже вибагливого покупця;
 • нанесена на поверхню ванни емаль не тускніє з часом та не міняє колір;
 • миття ванни можна здійснювати з використанням різних миючих засобів.
 • в продажу є широкий асортимент виробів, з різною комплектацією, формою і розмірами;
 • ванни компанії мають великий рівень поглинання звука, тому, коли ви будете набирати воду та митись, шум води не потурбує інших людей, які перебувають в домі чи квартирі.

ванная Jacob Delafon

Стандартна комплектація

Вона включає:

 • ручки;
 • ніжки;
 • змішувач;
 • пульт дистанційного керування;
 • напівавтоматичний злив-перелив;
 • гідромасаж 6 джет та інше.

 

Santehrai пропонує якісні вироби від виробника цієї продукції. Кожна з ванн, яку ви придбаєте у нас гарантовано прослужить довгий проміжок часу та забезпечить вам високий рівень зручності та комфорту під час миття, буде забезпечувати тільки приємні відчуття.

Пропонуємо вам купити ванну Jacob Delafon в Україні  по невеликій ціні. Забезпечимо їх постачання в любий населений пункт нашої країни, не залежно від адреси вашого проживання чи знаходження.

Якщо у вас виникли якісь питання чи необхідність в консультаціях наші досвідчені спеціалісти з радістю нададуть їх, допоможуть підібрати максимально підходящий для вас варіант.

 

 
загрузка...

Comments are closed.

Analytics Plugin created by Web Hosting