В Баку розпочне роботу «Diaspor TV», яке співпрацюватиме і з Україною

21.Сентябрь.2018

Державний комітет по роботі з діаспорою Азербайджанської Республіки ініціював створення телебачення азербайджанської діаспори і, як повідомляє сайт організації, незабаром проект розпочне своє функціонування. 

Diaspor TV—он-лайн канал, який буде працювати задля покращення роботи з діаспорою. Журналісти працюватимуть над висвітленням тем, що стосуються історії, розвитку азербайджанської діаспори, діяльності організацій діаспори, також будуть проводитися дискусії з різних тем.

Канал буде сприяти встановленню та зміцненню зв`язків між діаспорськими організаціями, і стане платформою для обміну думками між азербайджанською діаспорою.

Також будуть програми, присвячені вивченню азербайджанської мови для азербайджанців, що проживають за кордоном.

Азербайджан-Украина

Варто зазначити, що одним з головних напрямів роботи з Державного комітету є робота з азербайджанською діаспорою в Україні, про що свядчать регулярні приїзди офіційних делегацій.

Тож новостворений канал буде висвітлювати події в Україні, що стосуються азербайджанців та їх культури. Українці, яким цікава дана тема, також матимуть можливість переглядати цікаві для них програми.

 

 

 


Автор: Гончарук Марина

 
загрузка...

Comments are closed.

Analytics Plugin created by Web Hosting