Всі на захист України!

21.Август.2011

ЧИ СКАЖЕШ ТИ ЛЮДЯМ ПРАВДУ?:

http://kabmin.org/wp-content/uploads/2010/11/gerb_i_flag_ukr50644265x200.jpeg
оприлюднено виступ ЮВТ в суді, та відповіді свідків щодо цього виступу:

1. Газова справа. Деталі політичного вбивства.Виступ Юлії Тимошенко в суді. Стенограма від 24.06.2011
2. С.О.:Чому мовчала Тимошенко при Ющенко? Відповідь Мустафі Найєму

виникає питання ДО КОЖНОГО З НАС: що зробив я (ти, він, вона …) для розповсюдження цих матеріалів? Адже всім відомо, що в Україні після узурпації влади окупантами-януковичами вільних ЗМІ взагалі немає і розповсюджується тільки брехня. За таких умов, розповсюдження правдивої ключової інформації є зобов»язком кожного, хто підтримує українську державність (= є українським націоналістом). Бо ЗМІ в Україні належать хазяям януковичів — Москві, коли прямо, а коли через підставні фігури.

Розсилайте наведені ссилки по мейлу та розповсюджуйте в листівках. Надруковуйте тексти, та розповсюджуйте їх в купі з листівками, які закликають людей виходити на вулицю для рятування від окупантів власних родин та України взагалі. Пояснюйте, що захист ЮВТ — це захист України від нового Голодомору, який обов»язково нам влаштують окупанти в нових формах. Наприклад, в формі масового безробіття та штучного стимулювання злочинності.

===================

Фрагменти:
З 2.:
С. Овчаренко
Для початку – НІХТО не помітив, що суддя жодного разу не звернувся до ЮВТ на ім’я та по батькові!
Тільки – «Підсудна»
Прокурор Фролова – «Засуджена». (Треба перечитати Фрейда).
1. Мустафа Найєм пожалкував, що ЮВТ не допитала Ющенка, не створила дискусію з екс-президентом – бо він, Мустафа, не знатиме правди про газові угоди…
На наш погляд – вона цілком правильно зробила – бо уникла провокації. Не судової, не юридичної – а саме політичної. Так що нехай Мустафа харчується інформацією всухом’ятку.
Адже він не взяв до уваги – що це – зовсім не суд, де розглядається певна кримінальна справа. Це – старий, як світ, політичний процес – де йде розправа під виглядом судового розгляду.
Отже, якщо так – то не можна серйозно ставитися ні до суддів, ні до прокурорів.
Якщо суд та прокурори мають на меті не птеж ошук істини, а виголошення правдоподібного вироку – то навіщо напружуватися та допомагати їм створювати правдоподібну картину своїми суперечками?
Адже ЮВТ та захисники весь час доводять, що немає ні факту, ні події, ні складу злочину взагалі. Що предмет суперечки не має кримінальної складової взагалі!
На сьогодні покази свідків переважно це і підтверджували!
Це не було переконливим для суду та політичних супротивників ЮВТ.
Зі статей Найєма теж випливає, що є факт, подія та склад злочину. ЮВТ не хоче говорити – бо, робить натяк Найєм, є чого ЮВТ побоюватися.
2. Люди в складних обставинах часто втрачають предмет та смисл суперечки. ЮВТ НЕ має мети виправдатися на цьому судовому процесі! Її мета – політична перемога над політичним ворогом — неототалітарною диктатурою Януковича. Задля цього вона навіть згодна відіграти роль Жанни д’Арк. Навіть з сумним кінцем французької Жанни, яку, як відомо спалила інквізиція. Знову ж не за єретичні дії чи думки – а за збройну боротьбу проти англійських загарбників під час Столітньої війни Франції та Англії.
Французька Жанна пожертвувала собою – тепер черга Жанни української. І там і там до їх Жанн народи виявляли втому та слабодухість.
Хто знає історію – підтвердить.
Наостанок додамо, що страта Яна Гуса з Чехії теж призвела до кривавих гуситських війн. Чехи до цього теж не відзначалися винятковою відвагою.
3. Якщо провина ЮВТ – уявна, то розмовляти про конкретні факти її провини – значить виправдовувати дії катів та фальсифікаторів з боку судді та прокурорів.
Так що тут – не суд, а політична війна на знищення. Або вони її засудять – або вона скористається ящиком Пандори взаємної помсти сповна.
4. А що Ющенко?
А нічого. Він разом з Огризком, Єхануровим, Шлапаком та Азаровим дали мстиві покази – та відкрито звинувачували ЮВТ у тому, чого взагалі не було як кримінальний факт.

З 1.:
Що робить прокуратура? Прокуратура примушує фальсіфікувати первинні документи, переписувати всю звітність Трансгазу і НАК Нафтогазу, щоб показати, що ціна на газ технічний була 232 долл. Просто люди, у яких немає ні совісті ні моралі ні розуму. Вони сфальшували всю первинну документацію. Але, як кажуть, бог шельму мітить: вони просто по своїй глупості забули, що кожен рік у НАК Нафтогазі і Трансгазі проводиться спеціальний аудит «Ернст енд Янг» (це одна з надпотужніших аудиторських компаній світу, яка вивчає всю документацію НАК Нафтогазу, робить її відкритою для всього світу). І коли я була у слідчого, я просто слідчому показала, що безпосередньо в інтернеті на сайті НАК Нафтогазу розміщене аудиторське заключення «Ернст енд Янг» за 2009 рік, де на сторінці 34 зазначено, що на транспортування нафти і газу в 2008 році використано 6,5 млрд грн, а в 2009 — 5,5 млрд грн.

І у «Ернст енд Янг» є вся первинна документація, яка підтверджує ці цифри. Слідчі просто поспіхом фальшували справу і не зрозуміли, що є офіційний міжнародний аудит, який говорить про те, що Трансгаз не з збитками працював 2009 рік, як це стверджується в обвинуваченнях прокуратури, а з млрд прибутком. І сфальшована справа сьогодні ігнорує ці факти. Коли Печерський суд розглядав незаконність порушення кримінальної справи, вони проігнорували і про це суддя Супрун, якщо її взагалі можно так називати, написала, що вона не хоче аналізувати ці документи, які були в справі до її порушення, які були у слідчого до того, як він виніс постанову про порушення кримінальної справи. Так скажіть будь ласка, як можна жити в країні, де нахабно фальшуються справи, де нахабно фальшуються експертизи, де прокурори захищають фальсіфікат, а судді його затверджують?
І останнє, що я хочу сказати в цій справі, що все питання по газу в Україні починаючи з 2006 року, це питання великої корупції. І саме тому я звернулася до Нью-Йоркского суду, якій зараз розглядає питання залучення цієї справи до впровадження, де я виклала всі оці брудні речі, які відбуваються на чолі з діючим президентом України. Я також передала до Нью-Йоркского суду, знаючи, що в Україні немає судів в принципі, всю базу, яка доказує це, тому що Міжнародний Валютний Фонд, який давав Україні гроші, в тому числі використовував гроші платників податків Сполучених Штатів. І ті гроші, я стверджую, які отримали від МВФ, були перераховані на оффшорні рахунки компанії РУЕ опосередковано через фальшоване рішення, яке було у Стокгольмському арбітражі…
загрузка...
Share this Post :

Comments are closed.

Analytics Plugin created by Web Hosting