Влада Рівненщини причетна до злочинів банди Федорчука

14-го лютого, після того, співробітники Департаменту спеціальних розслідувань затримали кримінального авторитета Андрія Федорчука, правоохоронці провели обшуки у фізичних і юридичних осіб.

14-го лютого, після того, співробітники Департаменту спеціальних розслідувань затримали кримінального авторитета Андрія Федорчука, правоохоронці провели обшуки у фізичних і юридичних осіб.

Серед них приміщення, які належать самому затриманому та його брату. Також обшуки по справі Федорчука відбулися і в немало відомому для мешканців Рівного громадському формуванні з охорони порядку «Характерники».

Журналістам everyday.in.ua стало відомо, хто саме перебуває серед засновників тих компаній, які зацікавили співробітників поліції в рамках кримінального провадження.

Одним з них виявився Андрій Муляренко, син Олексія Муляренка, голови Рівненської ОДА. Взаємозавязок Федорчука з владою області підтверджує і одна з постраждалих, депутат Рівненської міськради Анна Іванова.

З власних джерел у правоохоронних органах, виданню стало відомо, що справа Андрія Федорчука перебуває на особистому контролі Президента та Генпрокурора.

Була віддана негласна команда по області аби затримати та знешкодити всі кримінальні елементи, які причетні до злочинів Федорчука.

Нагадаємо, раніше ми повідомляли, що за сприянням Петра Порошенка та депутата Рівненської міськради Анни Іванової було затримано відомого афериста та злочинця Андрія Федорчука.


Роман Игоревич

Admin of an www.everyday.in.ua web site

Next Post

Події на майдані 18-22 лютого 2014року. Підбірка рідкісних відео

Пн Фев 18 , 2019
Річниці трагічних подій на Майдані Гідності 18-22 лютого 2014 року присвячується. Відеопідбірка рідкісних відео знайдених на просторах інтернету: Тітушки у Звенигородці: Відео з Таращанського мосту в Білій Церкві: 20.02.2014 активістами ВО «Свобода» було облаштовано блок-пост на трасі «Київ-Одеса» з назвою «СТОП-тітушка». Через дві години після встановлення блок-поста до нього підїхали […]
Майдан Институтская

Analytics Plugin created by Web Hosting