«Батьківщина» може не пройти до Верховної Ради. Нове опитування

17.Июль.2019

Також до Верховної Ради проходять «Голос» і Радикальна партія. Політсилу Святослава Вакарчука підтримують 6,4% громадян, а за партію Олега Ляшка планують голосувати 5,3% виборців.

Такі результати показало опитування Інституту соціологічних досліджень «Основа», — пише From.ua.

Лідером виборчої гонки залишається «Слуга народу». 41,8% громадян, які визначилися з вибором, готові 21 липня проголосувати за партію, яку очолює Дмитро Разумков, але яка прямо асоціюється з президентом Зеленським.

Другу сходинку із результатом 13,2% посіла «Опозиційна платформа – За життя».

На третьому місці в партійному рейтингу опинилася «Європейська солідарність». За партію Петра Порошенка готові проголосувати 8,3% виборців.

Високі шанси потрапили до парламенту зберігає «Батьківщина». Її рейтинг – 4,8%.

Крім того, зважаючи на похибку дослідження (2,2%), пройти до парламенту можуть «Опозиційний блок» — 3,9%, «Українська стратегія Гройсмана» — 3,7% та «Сила і честь» -3,5%.

Інші партії набирають менше 3% голосів. За «Громадянську позицію» Анатолія Гриценка готові проголосувати 2,7% виборців, за партію Шарія – 1,6%, ВО «Свобода» — 1,4%, «Самопоміч» — 1,2%.

Решта політсил, згідно з результатами дослідження «Основи», загалом набирають 2,2%. Не визначилися, за кого голосувати 16,5% виборців.

Опитування проводилося з 12 по 15 липня. В опитуванні взяли участь 5 000 респондентів. Похибка дослідження не перевищує 2,2%.
загрузка...

Comments are closed.

Analytics Plugin created by Web Hosting