Відсьогодні в Україні каратимуть водіїв за перевезення дітей без автокрісел

20.Ноябрь.2019

В Україні з 20 листопада набрав чинність закон «Про внесення змін до Кодексу України про адміністративні правопорушення щодо встановлення відповідальності за порушення правил перевезення дітей».

За день до цього документ було опубліковано в офіційній парламентській газеті «Голос України».

Автокресло

Тепер за подорожі з дітьми без автокрісла уперше водій заплатить 30 неоподатковуваних мінімумів доходів громадян (510 гривень). За повторне порушення, вчинене протягом року, на нього накладуть штраф у 50 неоподатковуваних мінімумів доходів громадян, тобто 850 гривень.

Заборона на неналежне перевезення дітей в українських правилах дорожнього руху була і раніше. Так, не можна було перевозити дітей зростом менше за 145 см або віком менше за 12 років без використання спеціальних засобів, що дозволяють пристебнути дитину за допомогою ременів безпеки, передбачених конструкцією цього транспортного засобу. Також не можна перевозити дітей молодше за 16 років у кузові будь-якого вантажного автомобіля, а організовані групи дітей дозволяється перевозити тільки у світлий час доби. Однак донині відповідальність за недотримання цього не передбачалася.
загрузка...

Comments are closed.

Analytics Plugin created by Web Hosting