Десятки людей з обмінного списку відмовилися повертатися в ОРДЛО

Обмін полоненими між Україною і бойовиками «ДНР»/»ЛНР» стикнувся з проблемою у вигляді відмови десятків людей повертатися на окуповану територію.

Обмін полоненими між Україною і бойовиками «ДНР»/»ЛНР» стикнувся з проблемою у вигляді відмови десятків людей повертатися на окуповану територію.

Про це пише російська газета «Коммерсант».

За даними видання, про відмову заявили близько 40 осіб. Частина з них не хоче їхати на окуповану територію, частина хоче відбути призначене покарання і тим самим закрити питання кримінального переслідування.

Представники бойовиків вимагають, щоб добровільність відмов перевірив координатор гуманітарної підгрупи Тристоронньої контактної групи від ОБСЄ Тоні Фріш.

Ця процедура передбачає зустрічі з відмовниками, але приступити до них Фріш зможе тільки після католицького Різдва, яке відзначається 25 грудня.

Нагадаємо, 9 грудня на саміті «нормандської четвірки» сторони домовилися про обмін полоненими між Україною і «ДНР»/»ЛНР» до кінця року. Він повинен проходити за формулою «усі встановлені на усіх встановлених».

Роман Игоревич

Admin of an www.everyday.in.ua web site

Next Post

Золотой Кубок superslots-klub.link дает бонус за регистрацию

Пт Дек 20 , 2019
Онлайн-казино Золотой Кубок superslots-klub.link дарит своим гостям бонусы за активность. Это позволяет значительно расширить свои возможности в игровом зале и увеличить сумму выигрышей.
Золотой Кубок

Analytics Plugin created by Web Hosting