«Укрзалізниця» підписала меморандум з китайською CRCC

20.Январь.2020

Компанія «Укрзалізниця» у понеділок підписала меморандум про співпрацю з корпорацією China Railway Construction Corp. Ltd.

Про це повідомила пресслужба УЗ і Міністерство інфраструктури.

Метою меморандуму є розвиток залізничного сполучення між Китаєм та Україною.

«Разом з CRCC ми плануємо визначити можливі інфраструктурні вузькі місця, які є на маршруті Китай — ЄС і розробити план заходів щодо їх усунення. Це дозволить зробити цей маршрут більш швидким і привабливим для клієнтів», — заявив глава УЗ Євген Кравцов.

За словами міністра інфраструктури Владислава Криклія, Україна розраховує перезапустити і активізувати свою участь в китайському проєкті «Один пояс — один шлях», щоб повною мірою реалізувати транзитний потенціал у континентальному вантажообігу.

Укрзалізниця

«Ми хочемо знайти таку форму і формулу участі України в цьому багатосторонньому проєкті, щоб модель win-win, тобто взаємний виграш сторін, була максимально реалізована», — сказав він.

«Той факт, що китайська корпорація вирішила відкрити в Україні представництво і підписати меморандум про стратегічну співпрацю свідчить про те, що економічна ситуація в Україні змінюється, поліпшується інвестиційний клімат і найбільші іноземні технологічні та виробничі гіганти зацікавлені працювати на українському ринку», — сказав Криклій.

Меморандум підписали голова правління «Укрзалізниці» Євген Кравцов, член правління «Укрзалізниці» Ремігіуш Пашкевич і заступник гендиректора CRCC Ванг Хонгвей.
загрузка...

Comments are closed.

Analytics Plugin created by Web Hosting