Радбез ООН вперше в історії провів засідання в режимі відеоконференції

Рада безпеки Організації Об’єднаних Націй у вівторок, 24 березня, вперше в історії провела засідання у режимі відеоконференції через епідемію коронавірусу.

Про це повідомляє Deutsche Welle.

Здание ООН

Представники країн членів Радбезу вийшли на зв’язок зі своїх будинків, однак чотирьохгодинне засідання неодноразово переривалося через проблеми з інтернетом або відключенням електрики в учасників конференції.

Технічні проблеми також не дозволили здійснити синхронний переклад засідання з англійської на інші мови. Дипломати зазначили, що їм довелося «імпровізувати», але висловили надію, що наступні засідання відбудуться на більш високому технічному рівні.

Засідання було присвячено ситуації в Конго і задумувалося як тест системи відеозв’язку — його навіть не було в офіційному графіку.

Через епідемію коронавірусу засідання Радбезу не проводилися з 12 березня.

Поки що не вирішено питання із голосуванням за допомогою інтернету. Крім того, Росія, яка володіє правом вето, є противником віддаленого голосування і наполягає на фізичній присутності представників країн в залі.

Роман Игоревич

Admin of an www.everyday.in.ua web site

Next Post

Нацполиция отменила закупку 631 автомобиля

Ср Мар 25 , 2020
Национальная полиция отменила ранее объявленный тендер на приобретение новых 631 авто за 275,9 млн гривен. Об этом сообщает ЦТС со ссылкой на Хмарочос. В Нацполиции сообщают, что тендер отменили, поскольку для участия в торгах не было подано ни одного тендерного предложения. Отмечается, что почти год назад по Киотскому протоколу в […]
Полиция Украины

Analytics Plugin created by Web Hosting