Рада прийняла постанову про звернення до парламентаріїв інших країн про засудження збройної агресії РФ і анексії Криму

Верховна Рада на позачерговому засіданні проголосувала за основу та у цілому з необхідними правками проєкт постанови про звернення ВР до парламентаріїв інших держав і парламентських асамблей міжнародних організацій про засудження триваючої збройної агресії Росії проти України, незаконної анексії Криму та окупації ОРДЛО, політичних репресій проти громадян Україна і звільнення політв’язнів-громадян України.

За документ №3068 проголосували 309 депутатів, оголосив спікер Ради Дмитро Разумков.

Єдиною фракцією, яка не дала жодного голосу за цю постанову, стала ОПЗЖ.

«Постанова має на меті прийняття Звернення Верховної Ради України до парламентаріїв іноземних держав, парламентських асамблей міжнародних організацій із закликом посилити зовнішній тиск на Російську Федерацію для припинення її збройної агресії проти України, виконання відповідних рішень міжнародних організацій та міжнародних судових інстанцій, звільнення тимчасово окупованих територій і повернення Росії в міжнародне правове поле», – йдеться в поданні до документа.

Роман Игоревич

Admin of an www.everyday.in.ua web site

Next Post

Обзор Samsung Galaxy S20: младшенький флагман

Вт Май 5 , 2020
Хочешь флагман Samsung Galaxy но платить за ультру давит жаба? Тогда наш обзор младшего из флагманов Samsung S20 для тебя. Напаковон, достаточно компактен, по современным меркам, конечно, и стоит не заоблачных денег. Почти не заоблачных. Смотрим Samsung Galaxy S20:
Обзор Samsung Galaxy S20

Analytics Plugin created by Web Hosting