За ляпаса від студентки Табачник позбавить грошей всю Академію!

За ляпаса від студентки Табачник позбавить грошей всю Академію. Студентку – відрахують.

Під головним корпусом Києво-Могилянської Академії продовжується стихійна акція студентів, що вимагають відставки міністра освіти України Дмитра Табачника.

До студентів вийшов президент Академії і висловив свою незгоду з їх діями. Сказав, що не можна проводити несанкціоновані наметові містечка і закликав всіх розійтися.

Крім того він заявив, що через сьогоднішні події Табачник вже скасував фінансування ремонту студентських гуртожитків та ряду інших потреб Академії.

Наразі Табачник поводиться з бюджетними грошима так, ніби зі своїми власними. За особисті образи позбавляє фінансування весь ВУЗ. Така практика колективних покарань достойна вірного наслідувача традицій СС та НКВС.

Також до Академії прийшов офіційний лист, підписаний головою комітету ВР по освіті з вимогою відрахувати студентку Дар‘ю Степаненко.

Ганебно, що президент Академії, що його було поставлено перед вибором між студентами та грошима, став захищати гроші. Адже Києво-Могилянська Академія – це все ж перш за все люди, а не гуртожитки.

ЖЖ

Роман Игоревич

Admin of an www.everyday.in.ua web site

Next Post

На Лютеранській кран упав на будівлю. ФОТО

Пн Сен 26 , 2011
На вул. Лютеранській, 12 на житловий будинок з території забудови по сусідству впав гусеничний кран. Він пошкодив дах будівлі. Ось іще новина. За словами місцевої мешканки Юлії, жителі будинків давно борються проти цієї забудови. Тепер, за її словами, проти неї постануть “взагалі всі”.

Analytics Plugin created by Web Hosting